Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Bázum - Horní Vltavice

Horní Vltavice

Penzion Bázum je nově adaptovaný objekt v obci Horní Vltavice u málo frekventované komunikace z Lenory do Horní Vltavice. Ubytovací kapacitu tvoří moderně a pohodlně zařízené pokoje složené ze dvou místností lůžka, skříň, psací stůl, židle, lampičky, BTV, satelit a další pokoje s různou lůžkovou skladbou a se standardní výbavou lůžka, skříň, psací stůl, lampičky, TV, satelit, všechny pokoje jsou …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Vltavice 20, Horní Vltavice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Horní Vltavice

Fotogalerie k článku

Penzion Bázum je nově adaptovaný objekt v obci Horní Vltavice u málo frekventované komunikace z Lenory do Horní Vltavice. Ubytovací kapacitu tvoří moderně a pohodlně zařízené pokoje složené ze dvou místností lůžka, skříň, psací stůl, židle, lampičky, BTV, satelit a další pokoje s různou lůžkovou skladbou a se standardní výbavou lůžka, skříň, psací stůl, lampičky, TV, satelit, všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením . Objekt je vybaven lyžárnou, která je používána i pro uschování kol. Rozlehlý venkovní prostor je připraven pro hry volejbalové hřiště, bazén prům. 4,5m i klidný odpočinek ohniště, posezení, pískoviště pro děti.

Možnosti stravování

V restauraci v přízemí. Polopenze, nebo individuální stravování dle jídelního lístku.

Popis okolí

Z Horní Vltavice je možné se vydat do Boubínského pralesa, na vrchol Boubína či k Johnovu kameni. Překrásné jsou i vycházky údolím Račího potoka, směrem na Lipku nebo na Březovou Ladu a Polku. Zdatnější turisté se mohou po značené trase vydat i k pramenům Vltavy. V jarních měsících, kdy je dostatek vody, se nabízí možnost sjíždění Teplé Vltavy od Borových Lad do Horní Vltavice a odtud dále přes Lenoru k Soumarskému Mostu u Volar.

Tipy na výlet po okolí

Více informací na webových stránkách.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete