Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion Borovnice - Borovnice

Borovnice u Jimramova 44, Borovnice

V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové 2+4+4+6+6, celkem 22 lůžek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.Lze si také pronajmout samostatnou chaloupku, která je kompletně vybavená pro 5 - 10 12 osob s možností vaření, která je obzvláště vhodná pro uzavřen…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Borovnice u Jimramova 44, Borovnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Borovnice

Fotogalerie k článku

V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové 2+4+4+6+6, celkem 22 lůžek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.Lze si také pronajmout samostatnou chaloupku, která je kompletně vybavená pro 5 - 10 12 osob s možností vaření, která je obzvláště vhodná pro uzavřenou společnost vlastní kuchyně včetně spotřebičů, TV, WC, sprchový kout. Více informací viz odkaz Chalupa v menu.

Možnosti stravování

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, která je vyhlášena výbornou kuchyní a je otevřena i pro veřejnost. Restaurace zajišťuje stravování. V letních měsících se nabízí možnost posezení na dvoře u grilu.

Popis okolí

Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky 7 km od města Polička. Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty běžecké i sjezdové lyžování a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky v blízké obci.

Tipy na výlet po okolí

Borovnice se nachází přímo na jedné z cyklostezek, která vede z Jimramova do Poličky. Cyklostezky zde vedou po klidných silnicích 3. třídy a lesních cestách krásnou zvlněnou krajinou Českomoravské vrchoviny. V blízkém okolí můžete navštívit hrad Pernštejn, Westernové městečko Šiklův mlýn, Pilskou nádrž u Žďáru nad Sázavou, muzea a galerie, zámek a muzeum ve Velkém Meziříčí. Krajina v okolí penzionu je vhodná především pro běžecké lyžování. V blízkosti penzionu se nachází také několik vleků Sedliště, Jimramov. Nejbližší je vzdálen asi 4 km. K turistickým zajímavostem patří zřícenina hradu Štarkov a skalnatý vrchol Prosička, různé skalní útvary včetně nejvyššího vrcholu Žďárských vrchů Devíti skal 836 m. n. m.. Vrcholy některých skal slouží také jako vyhlídky na široké okolí.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Výstava Leonardo - Žďár nad Sázavou

01.02.2019 - 30.04.2019
Zámek Žďár nad Sázavou

Letos uplyne 500 let od úmrtí Leonarda da Vinciho. Připomeňte si tohoto génia a ponořte se do jeho tvořivé mysli.…

Zámecké Velikonoce 2019 - Žďár nad …

18.04.2019 - 22.04.2019
Zámek Žďár nad Sázavou

Svátky jara budou plné veselých her, vyrábění a jarních dobrot. V rámci Velikonoc se u nás na zámku ve Žďáře nad…

Velikonoce na Edenu - Bystřice nad …

19.04.2019 - 21.04.2019
Centrum Eden

Zábava pro celou rodinu v zábavním a poznávacím centru na Velikonoce a v duchu velikonočních svátků.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete