Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Penzion Borovnice - Borovnice

Borovnice

V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové 2+4+4+6+6, celkem 22 lůžek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.Lze si také pronajmout samostatnou chaloupku, která je kompletně vybavená pro 5 - 10 12 osob s možností vaření, která je obzvláště vhodná pro uzavřen…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Borovnice u Jimramova 44, Borovnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Borovnice

Fotogalerie k článku

V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové 2+4+4+6+6, celkem 22 lůžek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.Lze si také pronajmout samostatnou chaloupku, která je kompletně vybavená pro 5 - 10 12 osob s možností vaření, která je obzvláště vhodná pro uzavřenou společnost vlastní kuchyně včetně spotřebičů, TV, WC, sprchový kout. Více informací viz odkaz Chalupa v menu.

Možnosti stravování

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, která je vyhlášena výbornou kuchyní a je otevřena i pro veřejnost. Restaurace zajišťuje stravování. V letních měsících se nabízí možnost posezení na dvoře u grilu.

Popis okolí

Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky 7 km od města Polička. Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty běžecké i sjezdové lyžování a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky v blízké obci.

Tipy na výlet po okolí

Borovnice se nachází přímo na jedné z cyklostezek, která vede z Jimramova do Poličky. Cyklostezky zde vedou po klidných silnicích 3. třídy a lesních cestách krásnou zvlněnou krajinou Českomoravské vrchoviny. V blízkém okolí můžete navštívit hrad Pernštejn, Westernové městečko Šiklův mlýn, Pilskou nádrž u Žďáru nad Sázavou, muzea a galerie, zámek a muzeum ve Velkém Meziříčí. Krajina v okolí penzionu je vhodná především pro běžecké lyžování. V blízkosti penzionu se nachází také několik vleků Sedliště, Jimramov. Nejbližší je vzdálen asi 4 km. K turistickým zajímavostem patří zřícenina hradu Štarkov a skalnatý vrchol Prosička, různé skalní útvary včetně nejvyššího vrcholu Žďárských vrchů Devíti skal 836 m. n. m.. Vrcholy některých skal slouží také jako vyhlídky na široké okolí.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kouzelné zahrady 2021 - Žďár nad Sá…

29.05.2021 - 30.05.2021
areál Zámku

Tradiční otevření soukromé zahrady rodiny Kinských s tématem „Pojďme se nadechnout.

Kultura pod hvězdami - Žďár nad Sáz…

02.07.2021 - 03.07.2021
Žďár nad Sázavou

Jedinečný kulturní večer s úžasnými zážitky.

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

12.08.2021 - 12.08.2021
Zámek Žďár nad Sázavou

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 16. květen

Dnes má svátek Přemysl

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete