Statistika našeho portálu

  • 93 875 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Penzion Borovnice - Borovnice

Borovnice

V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové 2+4+4+6+6, celkem 22 lůžek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.Lze si také pronajmout samostatnou chaloupku, která je kompletně vybavená pro 5 - 10 12 osob s možností vaření, která je obzvláště vhodná pro uzavřen…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Borovnice u Jimramova 44, Borovnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Borovnice

Fotogalerie k článku

V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové 2+4+4+6+6, celkem 22 lůžek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.Lze si také pronajmout samostatnou chaloupku, která je kompletně vybavená pro 5 - 10 12 osob s možností vaření, která je obzvláště vhodná pro uzavřenou společnost vlastní kuchyně včetně spotřebičů, TV, WC, sprchový kout. Více informací viz odkaz Chalupa v menu.

Možnosti stravování

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, která je vyhlášena výbornou kuchyní a je otevřena i pro veřejnost. Restaurace zajišťuje stravování. V letních měsících se nabízí možnost posezení na dvoře u grilu.

Popis okolí

Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky 7 km od města Polička. Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty běžecké i sjezdové lyžování a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky v blízké obci.

Tipy na výlet po okolí

Borovnice se nachází přímo na jedné z cyklostezek, která vede z Jimramova do Poličky. Cyklostezky zde vedou po klidných silnicích 3. třídy a lesních cestách krásnou zvlněnou krajinou Českomoravské vrchoviny. V blízkém okolí můžete navštívit hrad Pernštejn, Westernové městečko Šiklův mlýn, Pilskou nádrž u Žďáru nad Sázavou, muzea a galerie, zámek a muzeum ve Velkém Meziříčí. Krajina v okolí penzionu je vhodná především pro běžecké lyžování. V blízkosti penzionu se nachází také několik vleků Sedliště, Jimramov. Nejbližší je vzdálen asi 4 km. K turistickým zajímavostem patří zřícenina hradu Štarkov a skalnatý vrchol Prosička, různé skalní útvary včetně nejvyššího vrcholu Žďárských vrchů Devíti skal 836 m. n. m.. Vrcholy některých skal slouží také jako vyhlídky na široké okolí.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Komentované prohlídky: Kouzelné zah…

10.08.2020 - 16.08.2020
Zámecké zahrady

Tradiční květnové Kouzelné zahrady musely být vzhledem ke koronavirové pandemii zrušeny. O pohled do soukromých zahrad…

KoresponDance v Praze a Žďáru nad S…

11.08.2020 - 16.08.2020
Zámek Žďár nad Sázavou

KoresponDance – festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu přivítá již po osmé diváky v Praze a na…

Festival Korespondance - Žďár nad S…

14.08.2020 - 16.08.2020
Zámek Žďár nad Sázavou

Festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu přivítá již po osmé diváky v Praze a na zámku ve Žďáru…

Spolektiv koncert: Velkomeziříčské …

14.08.2020 - 14.08.2020
Náměstí

Kulturní léto ve Velkém Meziříčí nabídne 28 zajímavých večerů na náměstí. Náš koncert bude v pátek 14.8.2020.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete