Statistika našeho portálu

  • 84 901 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Penzion Brixen - Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou 54, Lipnice nad Sázavou

Penzion Brixen se nachází v bezprostřední blízkosti starobylého hradu Lipnice v rodišti Jaroslava Haška, v Lipnici nad Sázavou. Pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání apod. Součástí sálu je sochařský …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lipnice nad Sázavou 54, Lipnice nad Sázavou
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Lipnice nad Sázavou
Telefon
E-mail
penzion.lipnice@brixen.cz

Fotogalerie k článku

Penzion Brixen se nachází v bezprostřední blízkosti starobylého hradu Lipnice v rodišti Jaroslava Haška, v Lipnici nad Sázavou. Pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání apod. Součástí sálu je sochařský cyklus 11 soch od pana Radomíra Dvořáka a menší expozice tradice řemeslné výroby Lipnicka. Ubytovací kapacita penzionu je 42 lůžek, snídaně je rozšířená kontinentální. Pokoje jsou rozděleny na 1 jednolůžkový, 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový, 20 přistýlek.

Možnosti stravování

Penzion nabízí rozšířené kontinentální snídaně, v případě konání školení a společenských akcí bohatý výběr coffee breaků a potřebného catteringu a dále služby coffe baru. Nechybí obsáhlá nabídka nápojů, kávy, dezertů a zmrzlinových pohárů.

Popis okolí

V přiléhajících lesích kolem Lipnice se nachází několik zatopených lomů, které jsou spolu s krásnou okolní přírodou vyhledávaným cílem turistů. Celá oblast je protkána hustou sítí turistických značených cest a cyklotras, které umožňují návštěvníkům poznat tento romantický kraj.

Tipy na výlet po okolí

Gotické kostely pod hradem Lipnicí, Kostel sv. Martina v Dolním Městě (1,5 km), Kostel sv. Markéty v Loukově (cca 4 km), Kostel sv. Jiří v Řečici (cca 4 km)

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Staročeské Vánoce na Michalově stat…

22.12.2018 - 23.12.2018
Skanzen Michalův…

Letos již po patnácté nahlédnete do života selského lidu o vánočních svátcích za časů našich praprarodičů v 17. až 19.…

Drum sensation-DJ Katcha,Dj Kato - …

25.01.2019 - 26.12.2018
Havlíčkův Brod

Drum and Bass a Techno party. Legendární Dj Katcha v Havlíčkově Brodě.

Hrošení 2019

19.07.2019 - 20.07.2019
Kemp MOŘE u rybníka…

Dvoudenní vícežánrový hudební festival  HROŠENÍ 2019 v zavedeném kempu Moře na Rybníku Řeka si můžete představit jako…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete