Statistika našeho portálu

  • 92 570 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Penzion Brixen - Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou

Penzion Brixen se nachází v bezprostřední blízkosti starobylého hradu Lipnice v rodišti Jaroslava Haška, v Lipnici nad Sázavou. Pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání apod. Součástí sálu je sochařský …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lipnice nad Sázavou 54, Lipnice nad Sázavou
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Lipnice nad Sázavou
Telefon
E-mail
penzion.lipnice@brixen.cz

Fotogalerie k článku

Penzion Brixen se nachází v bezprostřední blízkosti starobylého hradu Lipnice v rodišti Jaroslava Haška, v Lipnici nad Sázavou. Pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání apod. Součástí sálu je sochařský cyklus 11 soch od pana Radomíra Dvořáka a menší expozice tradice řemeslné výroby Lipnicka. Ubytovací kapacita penzionu je 42 lůžek, snídaně je rozšířená kontinentální. Pokoje jsou rozděleny na 1 jednolůžkový, 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový, 20 přistýlek.

Možnosti stravování

Penzion nabízí rozšířené kontinentální snídaně, v případě konání školení a společenských akcí bohatý výběr coffee breaků a potřebného catteringu a dále služby coffe baru. Nechybí obsáhlá nabídka nápojů, kávy, dezertů a zmrzlinových pohárů.

Popis okolí

V přiléhajících lesích kolem Lipnice se nachází několik zatopených lomů, které jsou spolu s krásnou okolní přírodou vyhledávaným cílem turistů. Celá oblast je protkána hustou sítí turistických značených cest a cyklotras, které umožňují návštěvníkům poznat tento romantický kraj.

Tipy na výlet po okolí

Gotické kostely pod hradem Lipnicí, Kostel sv. Martina v Dolním Městě (1,5 km), Kostel sv. Markéty v Loukově (cca 4 km), Kostel sv. Jiří v Řečici (cca 4 km)

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Masopustní jarmark - Havlíčkův Brod

23.02.2020 - 23.02.2020
Havlíčkovo náměstí,…

Masopustní jarmark v Havlíčkově Brodě na Havlíčkově náměstí s průvodem masek, do kterého se můžete zapojit i VY v…

Hudební festival Hrošení 2020 - Kru…

17.07.2020 - 18.07.2020
Kemp MOŘE u rybníku Řeka

Dvoudenní hudební festival zaměřený na folk, country a bluegrass v zavedeném retrokempu s restaurací.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete