Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Penzion Častrov - Častrov

Častrov

Zrekonstuované jihočeské stavení atriového typu. Hlavní budova je dvoupodlažní, přízemí bezbariérový vstup. V přízemí jsou 2 dvoulůžkové pokoje, apartmán a jídelna. V patře 2 dvoulůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový. V hospodářské budově se nachází kolárna a sauna. Mezi těmito budovami je zatravněný dvůr s terasou, s pergolou a relaxačním vířivým bazénem whirpool. Díky celkovému obestavění obkektu nabí…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Častrov 33, Častrov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Častrov

Fotogalerie k článku

Zrekonstuované jihočeské stavení atriového typu. Hlavní budova je dvoupodlažní, přízemí bezbariérový vstup. V přízemí jsou 2 dvoulůžkové pokoje, apartmán a jídelna. V patře 2 dvoulůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový. V hospodářské budově se nachází kolárna a sauna. Mezi těmito budovami je zatravněný dvůr s terasou, s pergolou a relaxačním vířivým bazénem whirpool. Díky celkovému obestavění obkektu nabízíme maximální soukromí.

Možnosti stravování

Nabízíme snídaně či polopenzi. Snídaně vždy pečivo, máslo, džem + párek nebo vejce, nebo sýry, a dále káva, čaj, džus a ovoce nebo sušenka. Večeře - ryze česká domácí kuchyně a vždy moučník.

Popis okolí

Penzion se nachází uprostřed obce hned vedle kostela, v nejbližším okolí jsou 4 rybníky a nedaleko všude lesy houbaři si přijdou na své, v lesích jsou cyklistické stezky bezpečné pro děti-nemohou zde auta,v těsné blízkosti je dětské hřiště a fotbalové hřiště. Cca 7km od objektu je možnost koupání v zatopeném lomu s průzračně čistou vodou.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Kamenice nad Lipou 9km, Červená Lhota 20km, Pelhřimov 15km, Jindřichův Hradec 30km, zámek Žirovnice s knoflíkářským muzeem 6km, Křemešník s rozhlednou...

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 7. březen

Dnes má svátek Tomáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete