Statistika našeho portálu

  • 102 342 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Častrov - Častrov

Častrov

Zrekonstuované jihočeské stavení atriového typu. Hlavní budova je dvoupodlažní, přízemí bezbariérový vstup. V přízemí jsou 2 dvoulůžkové pokoje, apartmán a jídelna. V patře 2 dvoulůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový. V hospodářské budově se nachází kolárna a sauna. Mezi těmito budovami je zatravněný dvůr s terasou, s pergolou a relaxačním vířivým bazénem whirpool. Díky celkovému obestavění obkektu nabí…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Častrov 33, Častrov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Častrov

Fotogalerie k článku

Zrekonstuované jihočeské stavení atriového typu. Hlavní budova je dvoupodlažní, přízemí bezbariérový vstup. V přízemí jsou 2 dvoulůžkové pokoje, apartmán a jídelna. V patře 2 dvoulůžkové pokoje a 1 čtyřlůžkový. V hospodářské budově se nachází kolárna a sauna. Mezi těmito budovami je zatravněný dvůr s terasou, s pergolou a relaxačním vířivým bazénem whirpool. Díky celkovému obestavění obkektu nabízíme maximální soukromí.

Možnosti stravování

Nabízíme snídaně či polopenzi. Snídaně vždy pečivo, máslo, džem + párek nebo vejce, nebo sýry, a dále káva, čaj, džus a ovoce nebo sušenka. Večeře - ryze česká domácí kuchyně a vždy moučník.

Popis okolí

Penzion se nachází uprostřed obce hned vedle kostela, v nejbližším okolí jsou 4 rybníky a nedaleko všude lesy houbaři si přijdou na své, v lesích jsou cyklistické stezky bezpečné pro děti-nemohou zde auta,v těsné blízkosti je dětské hřiště a fotbalové hřiště. Cca 7km od objektu je možnost koupání v zatopeném lomu s průzračně čistou vodou.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Kamenice nad Lipou 9km, Červená Lhota 20km, Pelhřimov 15km, Jindřichův Hradec 30km, zámek Žirovnice s knoflíkářským muzeem 6km, Křemešník s rozhlednou...

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Pobytový rybářský tábor u rybníka B…

17.08.2024 - 24.08.2024
LDT Žirovnice okr.…

Hledáte pro své děti zajímavý program na léto?

Pobytový letní tábor Žirovnický Sur…

17.08.2024 - 24.08.2024
LDT Žirovnice okr.…

Dobrodružství uprostřed lesů slibuje pobytový tábor s celotáborovou hrou na motivy známé televizní soutěže.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete