Statistika našeho portálu

  • 100 946 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Červinková - Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

Ubytování v samostatném podlaží domu na okraji města s výhledem přes zahrady na město, zámek a Orlické hory. Do centra- bus, vlak, obchody, restaurace 5 min pěšky. Parkování u domu. Možnost úschovy či zapůjčení kol. Vhodné pro turistiku, služební cesty (Škoda Auto Kvasiny), návštěvy přátel - pro ty, kteří preferují menší, klidné ubytování s vlastním sociálním zařízením k pokoji, možnost vaření ve…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
U Židovského hřbitova 482, Rychnov nad Kněžnou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Rychnov nad Kněžnou

Fotogalerie k článku

Ubytování v samostatném podlaží domu na okraji města s výhledem přes zahrady na město, zámek a Orlické hory. Do centra- bus, vlak, obchody, restaurace 5 min pěšky. Parkování u domu. Možnost úschovy či zapůjčení kol. Vhodné pro turistiku, služební cesty (Škoda Auto Kvasiny), návštěvy přátel - pro ty, kteří preferují menší, klidné ubytování s vlastním sociálním zařízením k pokoji, možnost vaření ve společné vybavené kuchyňce, TV a připojení k internetu přes WI-FI. K dispozici tří 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, jeden 1lůžkový. Celkem 10 lůžek.

Možnosti stravování

Stravování vlastní ve společné, plně vybavené kuchyňce: sporák, mikrovlnka, lednice, nádobí, varná konvice, základní koření, káva, čaj. Po předběžné domluvě možnost snídaně. Při pozdním příjezdu lze podat v nočních hodinách jednoduchá večeře, káva,čaj, pití... Do restaurací v centru města 5-10 minut pěšky.

Popis okolí

Penzion leží na krásném místě s výhledem na město Rychnov, kolowratský zámek, zvonici s 3. největším zvonem v Čechách, dvojdomky "Chaloupky" v podzámčí... Vše dostupné do 5-10 min. Městská sportoviště -bazén s tobogánem, haly na míčové sporty, tenis, bowling, atd. Letní koupaliště. Cyklostezky. V zimě za příznivých sněhových podmínek pro děti svah přímo za domem - sáňkování, bobování. Možnost pro běžkaře sjet z Orlických hor až k penzionu. Sjezdové tratě - lanovky, vleky vzdálené 17-22 km od domu.

Tipy na výlet po okolí

Hrady - Potštejn, Litice 12 km, zámky Častolovice, Doudleby n. Orl. 10km, Náchod 25 km, N. Město n. Metují 20 km., Opočno 20 km. Muzea - Muzeum řemesel Letohrad...atd. Přehrady Rozkoš a Pastviny 25 km. Cyklobusy do Orlických hor a podhůří, Orlické hory - hřebenovka i s pohraničními pevnostmi Dobrošov, Hanička...v dosahu 20-30 km.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete