Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Penzion Český ráj - Bartošova Pec - Frýdštejn

Frýdštejn

Centrum aktivního pobytu v přírodě Bartošova pec se nachází v překrásné přírodě na samotě v údolí nedaleko Turnova v oblasti Maloskalska. Toto zařízení se specializuje na pobyty skupin od 15 osob (školní výlety, soustředění, firemní a outdoorové akce. Po dohodě lze objednat i pobyty jednotlivců. Ubytování je možné v deseti dvou a vícelůžkových pokojích a dvou prostorných apartmánech. Všechny poko…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ondříkovice 8, Frýdštejn
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Frýdštejn

Fotogalerie k článku

Centrum aktivního pobytu v přírodě Bartošova pec se nachází v překrásné přírodě na samotě v údolí nedaleko Turnova v oblasti Maloskalska. Toto zařízení se specializuje na pobyty skupin od 15 osob (školní výlety, soustředění, firemní a outdoorové akce. Po dohodě lze objednat i pobyty jednotlivců. Ubytování je možné v deseti dvou a vícelůžkových pokojích a dvou prostorných apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Strava vždy zajištěna na hlavní budově. K dispozici jsou tyto společenské prostory: jídelna pro 50 osob spojená s terasou pro 70 osob, vinárna s krbem pro 25 osob, selská jizba - discosál pro 50 osob. Ubytování s plnou penzí pro školy (dle počtu osob, věku dětí a ročního období) od 280,- Kč/noc

Možnosti stravování

Strava vždy zajištěna na hlavní budově.

Popis okolí

Naše centrum je schopno pro Vás uspořádat program z uvedených aktivit dle Vašeho přání. Maximální počet účastníků pro uskutečnění aktivity je 30 - 40 osob. Výjimku tvoří sjíždění řeky, kdy je možná realizace i pro větší skupinu - dle počtu raftových člunů. Sjíždění řeky Jizery na raftových člunech. Horské kolo nebo in-line bruslení. Skálolezení. Lanové centrum Malá Skála. Lukostřelba. Jízda na koních.

Tipy na výlet po okolí

Zoo Liberec, Botanická zahrada - Liberec, Ještěd, Aquapark Babylon v Liberci, plavecký bazén Liberec či Jablonec nad Nisou, zámek Sychrov, zámek Hrubý Rohozec, zámek Hrubá Skála, hrad Valdštejn, hrad Vranov, ikona Českého ráje Trosky, Kopicův statek, muzeum Českého ráje, výstava dobového života Dlaskův statek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 8. květen

Den osvobození od fašismu

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete