Statistika našeho portálu

  • 95 094 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Penzion Chiranka - Lipová-lázně

Lipová-lázně

V našem penzionu nabízíme celoroční ubytování se stravou pro všechny druhy klientů, zvláště se zaměřujeme na skupinovou rekreaci, jako jsou školy v přírodě, lyžařské kurzy, školní výlety, sportovní soustředění, nebo ozdravné pobyty. Vzhledem k bezpečnosti zvláště malých klientů je celý areál oplocen.Ubytování: - kapacita 45 lůžek - pokoje a apartmány s kapacitou 2 – 7 lůžek, na každém p…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lipová-lázně 505, Lipová-lázně
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Lipová-lázně

Fotogalerie k článku

V našem penzionu nabízíme celoroční ubytování se stravou pro všechny druhy klientů, zvláště se zaměřujeme na skupinovou rekreaci, jako jsou školy v přírodě, lyžařské kurzy, školní výlety, sportovní soustředění, nebo ozdravné pobyty. Vzhledem k bezpečnosti zvláště malých klientů je celý areál oplocen.

Ubytování: - kapacita 45 lůžek - pokoje a apartmány s kapacitou 2 – 7 lůžek, na každém pokoji umyvadlo, úložné prostory, společné sprchy a WC muži, společné sprchy a WC ženy, apartmány mají vlastní sociální zařízení - jídelna s kapacitou 45 osob, LCD TV/DVD přehrávač, dětský koutek, využití jako společenská místnost, místnost pro výuku, program v případě špatného počasí - penzion má vlastní oplocenou zahradu.

Venkovní vybavení areálu: - vlastní oplocená zahrada, ohniště, zastřešený venkovní gril s posezením - hřiště na míčové hry, sportovní náčiní k zapůjčení, dětské hřiště, pískoviště, houpačky - petanque, kuželky, - parkování kol v areálu, opravna kol, kola k zapůjčení.

Vnitřní vybavení areálu: - dětský koutek, společenské hry k zapůjčení, - fotbálek, ping – pong, sauna - dětské postýlky a židličky k zapůjčení - v jídelně bezplatné bezdrátové připojení k internetu

Možnosti stravování

Stravování je zajištěno přímo v penzionu, vlastní kuchyně - pro školy a skupinové rekreace zajišťujeme stravování až 5x denně, pitný režim po celý den, na přání jsme schopni přivézt stravu a pití na určené místo.

Popis okolí

Horský penzion Chiranka se nachází přímo v centru obce Lipová – lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. V letních měsících je zde možnost cykloturistiky, turistických výletů, houbaření, výletů do Polska, apod.. V zimních měsících zde najdete široké možnosti lyžování.

Tipy na výlet po okolí

Zimní pobyty: - široké možnosti lyžování v nejbližším okolí / sjezdovka Miroslav, Lyžařské vleky Lázeňský Vrch, Ramzová, Petříkov/, lyže Vám zdarma převezeme naším transportérem - kluziště Jeseník

Letní pobyty: - turistické výlety / Šerák, Čertovy skály, Vysoký vodopád, Praděd, Rejvíz, Nýznerovské vodopády, jeskyně Na Pomezí a Špičáku, …./ - příroda, houbaření - výlety do Polska - Adrenalin –park v České Vsi - lázně v okolí

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 14. duben

Dnes má svátek Vincenc

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete