Statistika našeho portálu

  • 93 049 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Penzion Doctor - Choustníkovo Hradiště

Choustníkovo Hradiště

Pension se nachází v Choustníkově Hradišti, kterým vede silnice z Hradce Králové do Trutnova. Výhodná poloha v geografickém středu Hradeckého kraje nabízí návštěvníkům ideální podmínky k poznání jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti - severovýchodních Čech. Poloha je obzvláště vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, s možností podnikání hvězdicových výletů do okolí pro pěší, cyklisty, lyžaře (…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Choustníkovo Hradiště 13, Choustníkovo Hradiště
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Choustníkovo Hradiště

Fotogalerie k článku

Pension se nachází v Choustníkově Hradišti, kterým vede silnice z Hradce Králové do Trutnova. Výhodná poloha v geografickém středu Hradeckého kraje nabízí návštěvníkům ideální podmínky k poznání jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti - severovýchodních Čech. Poloha je obzvláště vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, s možností podnikání hvězdicových výletů do okolí pro pěší, cyklisty, lyžaře (sjezdovka 12 km) i autoturisty. Pension nabízí kapacitu 18 - 28 lůžek. Pokoje máme jedno- až čtyřlůžkové a jedno apartmá s 2 - 6 lůžky. Celý objekt je nově zařízen. Parkování pro hosty je zajištěno. Sportovně založení návštěvníci mohou uschovat svoji sportovní výbavu v kolárně a lyžárně. Své trasy a výlety si mohou naplánovat s pomocí našich map pro pěší, cyklo- i autoturistiku. Návštěvníci si s sebou mohou přivést i svého psa, o kterého bude též dobře postaráno.

Možnosti stravování

V pensionu je po dohodě možné si objednat snídani, k celodennímu stravování mohou návštěvníci využít restauraci "Hospůdka u dvou borovic" (300 m).

Tipy na výlet po okolí

Hradec Králové a okolí Josefov barokní pevnost - Hradec Králové historické jádro města, moderní architektura - Třebechovice pod Orebem pohyblivý betlém. Okruh autem asi 80 km. V Hradci Králové možnost koupání v plaveckém areálu tobogány, vířivky, umělé vlnobití. Obří aquarium. Pardubice a okolí Pardubice zámek, staré město - Kunětická hora hrad - Holice Africké muzeum dr. Emila Holuba. Okruh autem asi 120 km. Při cestě možnost koupání u obce Opatovice bývalý písečný lom. Babiččino údolí Ratibořice zámek, muzeum Boženy Němcové - procházka podél řeky Metuje ke Starému bělidlu - Česká Skalice škola Boženy Němcové. Okruh autem asi 40 km. Možnost koupání v přehradě Rozkoš. Nové Město nad Metují a okolí Nové Město nad Metují zámek - údolí Peklo výletní restaurace - Opočno zámek. Okruh autem asi 70 km. Koupání v přehradě Rozkoš. Kuks a okolí Kuks zámek, Lapidárium, 3 km odtud v lese Braunův betlém, nová křížová cesta od dnešních sochařů - otevřeno 2009. Okruh pěšky asi 10 km. Koupání v rybníku u obce Vlčkovice zde i možnost rybaření. Dvůr Králové ZOO - Safari jedinečný zážitek, starobylý střed města. Ve městě též pěkné koupaliště. Tam a zpět zhruba 10 km, výlet je možné uskutečnit autem i pěšky. Vrch Liščí hora Vrch 8 km severně od Choustníkova Hradiště. Pěší procházka lesem kolem rybníka Rábiš možnost koupání do osady Hajnice s udržovanými podkrkonošskými chaloupkami. Celkem pěšky asi 15 km. Hořice a okolí Hořice sochařská škola, výroba hořických trubiček - Chlum bojiště prusko-rakouské války - Hrádek u Nechanic půvabný zámek - Lázně Velichovky. Okruh autem asi 70 km. Polské Kladsko Náchod - přechod Běloves/Kudova-Zdrój pěkné lázeňské město 3 km za hranicí - Wamberzice poutní místo - Kladsko hrob Arnošta z Pardubic, prvního pražského arcibiskupa - Kamenna Gora - Královec. Okruh autem asi 120 km. Český ráj Hrady Trosky a Kost - vrch Kozákov naleziště polodrahokamů, výborný rozhled - Hrubá Skála zámek - Turnov - Jičín. Okruh autem asi 140 km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

RC Truck Show Trutnov

18.04.2020 - 18.04.2020
Trutnov

Každoroční setkání modelářů v Trutnově v tělocvičně ZŠ R.Frimla se nám již blíží. Přihlášky modelářů jsou již v plném…

Pálení čarodějnic - Hostinné

30.04.2020 - 30.04.2020
Hostinné

Čarodějnický sletsraz v pondělí 30. 4. 2020 na náměstí.

Pochod Babička - Velké Svatoňovice

09.05.2020 - 09.05.2020
Velké Svatoňovice

Vyrážíme. Jako každý rok. 25 nebo 50 km pěšky, 5 km pěšky pro děti. 30, 50 nebo 70 km na kole a 27 km na koloběžce.

Závody dračích lodí na Dolcích - Tr…

20.06.2020 - 20.06.2020
Trutnov

RK Dragons a Camp Dolce *** Vás srdečně zvou na jubilejní 10. ročník závodu dračích lodí v našem rekreačním areálu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

středa 8. duben

Dnes má svátek Ema

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete