Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Penzion Galerie - Volyně

Volyně

Penzion Galerie ve Volyni Vám nabízí ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích s barevným TV s možností příjmu satelitních programů. V lednu 2008 proběhla menší rekonstrukce pokojů. Celková kapacita ubytování je 22 lůžek. Nabízí zde 2 typy ubytování - podkrovní pokoje v hlavní budově a nebo dvoulůžkové pokoje s výhledem na atrium dvůr. V této části jsou pokoje přístupné z verandy a jsou situovány ja…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Palackého 59, Volyně
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Volyně

Fotogalerie k článku

Penzion Galerie ve Volyni Vám nabízí ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích s barevným TV s možností příjmu satelitních programů. V lednu 2008 proběhla menší rekonstrukce pokojů. Celková kapacita ubytování je 22 lůžek. Nabízí zde 2 typy ubytování - podkrovní pokoje v hlavní budově a nebo dvoulůžkové pokoje s výhledem na atrium dvůr. V této části jsou pokoje přístupné z verandy a jsou situovány jako studia dva pokoje se společnou vstupní chodbou, příslušenství má každý pokoj samostatně. Všechny pokoje penzionu mají shodnou moderní, stylově vyladěnou a pohodlnou výbavu lůžka, psací stolek, skříň, noční stolky, lampičky, BTV, židle, křesla. Vlastní sociální zařízení.

Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány k romantické jídelně v hlavní budově. Restaurace v objektu je v současné době uzavřena, v obci se nachází několik restaurací s celodenní možností stravování. Za nutnost dojít pár kroků na jídlo je hostům odměnou dokonalý klid a krásné prostředí v atriu i v prostorné zahradě, kde lze nejen posedět, ale je zde i možnost výběhu pro děti a večerní rozdělání ohně.

Popis okolí

enzion Galerie se nachází ve Volyni v blízkosti náměstí. Idylické městečko Volyně je bránou Šumavy. Šumavě se říká královna lesů. Platí za nejkrásnější lesní oblast ve střední Evropě. Na Šumavě najdete klid, příležitost k letním i zimním sportům, historické památky i ukázky lidové architektury.

Tipy na výlet po okolí

Výlety do okolí - zámky Kašperk, Kratochvíle, Hluboká, Vimperk, Orlík, hrady Rabí, Strakonice, Zvíkov, zřícenina gotického hradu Helfenburk, historické centrum města Prachatice. Navštívit můžete také nedaleké Hoštice, kde Jihočeský pohádkový král a rodák z Hoštic u Volyně na Strakonicku, filmař Zdeněk Troška, otevřel nedávno v této slavné filmové vesnici pohádkovou kancelář.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Burza Tchořovice

31.10.2020 - 31.10.2020
na letišti Tchořovice u…

Auto-moto, antik a sběratelská burza.

Burza Tchořovice

31.10.2020 - 31.10.2020
na letišti Tchořovice u…

Auto-moto, antik a sběratelská burza.

Běh Barvám neutečeš - Strakonice

05.06.2021 - 05.06.2021
Strakonice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 24. říjen

Dnes má svátek Nina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete