Statistika našeho portálu

  • 92 981 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Penzion Galerie - Volyně

Volyně

Penzion Galerie ve Volyni Vám nabízí ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích s barevným TV s možností příjmu satelitních programů. V lednu 2008 proběhla menší rekonstrukce pokojů. Celková kapacita ubytování je 22 lůžek. Nabízí zde 2 typy ubytování - podkrovní pokoje v hlavní budově a nebo dvoulůžkové pokoje s výhledem na atrium dvůr. V této části jsou pokoje přístupné z verandy a jsou situovány ja…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Palackého 59, Volyně
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Volyně

Fotogalerie k článku

Penzion Galerie ve Volyni Vám nabízí ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích s barevným TV s možností příjmu satelitních programů. V lednu 2008 proběhla menší rekonstrukce pokojů. Celková kapacita ubytování je 22 lůžek. Nabízí zde 2 typy ubytování - podkrovní pokoje v hlavní budově a nebo dvoulůžkové pokoje s výhledem na atrium dvůr. V této části jsou pokoje přístupné z verandy a jsou situovány jako studia dva pokoje se společnou vstupní chodbou, příslušenství má každý pokoj samostatně. Všechny pokoje penzionu mají shodnou moderní, stylově vyladěnou a pohodlnou výbavu lůžka, psací stolek, skříň, noční stolky, lampičky, BTV, židle, křesla. Vlastní sociální zařízení.

Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány k romantické jídelně v hlavní budově. Restaurace v objektu je v současné době uzavřena, v obci se nachází několik restaurací s celodenní možností stravování. Za nutnost dojít pár kroků na jídlo je hostům odměnou dokonalý klid a krásné prostředí v atriu i v prostorné zahradě, kde lze nejen posedět, ale je zde i možnost výběhu pro děti a večerní rozdělání ohně.

Popis okolí

enzion Galerie se nachází ve Volyni v blízkosti náměstí. Idylické městečko Volyně je bránou Šumavy. Šumavě se říká královna lesů. Platí za nejkrásnější lesní oblast ve střední Evropě. Na Šumavě najdete klid, příležitost k letním i zimním sportům, historické památky i ukázky lidové architektury.

Tipy na výlet po okolí

Výlety do okolí - zámky Kašperk, Kratochvíle, Hluboká, Vimperk, Orlík, hrady Rabí, Strakonice, Zvíkov, zřícenina gotického hradu Helfenburk, historické centrum města Prachatice. Navštívit můžete také nedaleké Hoštice, kde Jihočeský pohádkový král a rodák z Hoštic u Volyně na Strakonicku, filmař Zdeněk Troška, otevřel nedávno v této slavné filmové vesnici pohádkovou kancelář.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Šperkařský workshop - Volyně

23.05.2020 - 23.05.2020
Volyně

Po celý den, od 9:00 do 17:00 hodin, můžete navštívit jarmark s více než třiceti dílnami pro veřejnost zaměřenými na…

Řemeslný workshop a Zažít Volyni ji…

12.09.2020 - 12.09.2020
Volyně

Řemeslný jarmark, kde více než polovina prodávajících má dílnu pro veřejnost. Zaplatíte pouze poplatek za použitý…

Velikonoce ve mlýně - Hoslovice

04.04.2020 - 04.04.2020
Vodní mlýn, Hoslovice…

Velikonoční zahájení sezony ve vodním mlýně.

Burza Tchořovice

30.05.2020 - 30.05.2020
na letišti Tchořovice u…

Auto-moto, antik a sběratelská burza.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

středa 1. duben

Dnes má svátek Hugo

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete