Statistika našeho portálu

  • 95 472 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Penzion Hermína - Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou

Penzion Hermína se nachází v klidné části města Veselí nad Moravou. Nabízíme příjemné ubytování v prostorných a moderně vybavených pokojích za příznivé ceny. Rádi u nás přivítáme jak rodiny s dětmi, seniory, turisty a cykloturisty, kteří chtějí poznat náš region, tak firmy a obchodní cestující, kteří k nám přijíždějí za prací nebo teambuildingem.Penzion Hermína disponuje kapacitou šesti pokojů s …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Břestek 1271, Veselí nad Moravou
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Veselí nad Moravou

Fotogalerie k článku

Penzion Hermína se nachází v klidné části města Veselí nad Moravou. Nabízíme příjemné ubytování v prostorných a moderně vybavených pokojích za příznivé ceny. Rádi u nás přivítáme jak rodiny s dětmi, seniory, turisty a cykloturisty, kteří chtějí poznat náš region, tak firmy a obchodní cestující, kteří k nám přijíždějí za prací nebo teambuildingem.Penzion Hermína disponuje kapacitou šesti pokojů s 18 lůžky včetně přistýlek. V přízemí penzionu se nachází recepce a jídelna, která nachází využití také jako společenská místnost pro firemní a školící akce. Pro naše nejmenší hosty máme dětský koutek.V prvním patře penzionu se nacházejí 4 pokoje včetně příslušenství. Předností našeho penzionu je bezbariérový přístup, který se nachází taktéž v přízemí penzionu, a bezbariérový pokoj s kompletním sociálním zařízením, který je přizpůsobený pro ubytování tělesně postižených nebo osob se sníženou pohyblivostí.V zadním traktu penzionu Hermína se nachází odpočinková terasa pro dospělé i nejmenší návštěvníky. Z ní je vstup do kolárny, kde si ubytovaní hosté mohou odložit vybavení pro své sportovní aktivity. U penzionu se nachází vlastní uzamykatelné parkovistě s elektronickým klíčem pro hosta.Ubytování je zajištěno v prostorných komfortně vybavených pokojích s výtečnou zvukovou izolací, která Vám zaručí klidný a ničím nerušený odpočinek. Pokoje mají vlastní vstupní předsíň a sociální zařízení (sprchový kout a toaleta). Vybavení pokojů Lůžka, noční stolky, šatní skříň, bezpečnostní trezor, LED televize, WIFI připojení, lednice, křeslo, pracovní stůl, židle.

Možnosti stravování

Snídaně je podávaná formou bohatých švédských stolů s pestrým výběrem i pro vegetariány nebo milovníky zdravého životního stylu. Obsah našich švédských stolů: chléb, pečivo, sladké pečivo, máslo, šunka, sýr, džem, ovoce, zelenina, müsli, jogurty, snídaňová káva, čaj ovocný i černý, mléko, džus, minerální voda Pro zpestření se podávájí dle denní nabídky párky nebo vajíčka, pro děti lívanečky nebo kaše.

Popis okolí

Penzion se nachází v klidné části jihomoravského města Veselí nad Moravou,v srdci regionu Slovácko.Městem přecházejí dvě dopravní tepny,silnice 55 z Břeclavy do Zlína a silnice 54 z Brna do Nového Mesta nad Váhom na Slovensku.Nejbližší známá města poblíž,Strážnice 10km,Skalica-Slovensko 18m,Hodonín 22km,Uherské Hradiště 12km.

Tipy na výlet po okolí

Veselí nad Moravou se pyšní anglickým parkem, který se nachází v okolí renesančního zámku. Za návštěvu rozhodně stojí také Bartolomějské náměstí v místech původní středověké osady, kostel sv. Bartoloměje, kostel svatých Andělů strážných patřící ke klášteru servitů, židovský hřbitov a mnoho dalších pamětihodností.Městem vede také známá vodní cesta Baťův kanál, která byla postavena ve třicátých letech 20. století pro účely nákladní plavby. Tato unikátní vodní cesta dnes však slouží výhradně k rekreaci a nabízí plavby na osobních lodích. Díky možnosti přepravy jízdních kol na palubě těchto lodí lze kombinovat plavbu s cyklistickými výlety. Pro cyklistiku je ostatně vhodné celé okolí Veselí nad Moravou, protože celý Baťův kanál je lemován více než 80 km dlouhou cyklostezkou, na kterou dále navazují stezky a trasy v okolí, včetně Moravských vinařských stezek. Navštivte Veselí nad Moravou a přesvědčíte se sami…

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Otevřené sklepy: Šardické sklepy do…

31.07.2021 - 31.07.2021
Šardice

Již XIII. ročník vinařské akce. Navštivte kouzelnou krajinu Moravského Toskánska, které potěší nejen oko, ale i Váš…

Festival otevřených sklepů - Kyjov

19.06.2021 - 20.06.2021
Kyjov

Odložený 27. Festival otevřených sklepů zavítá na Kyjovsko, které je známé jako kraj lidových písní, krojů, tanců,…

Voxel & spol. na Skaláku - Hodonín

18.07.2021 - 18.07.2021
Vinné sklepy Skalák

Vinné sklepy Skalák Vás srdečně zvou na novou sérii kulturních události s podtitulem Neděle na Skaláku. Na úvodní…

Bára Basiková na Skaláku - Hodonín

08.08.2021 - 08.08.2021
Vinne sklepy Skalka

Vinné sklepy Skalák Vás srdečně zvou na novou sérii kulturních události s podtitulem Neděle na Skaláku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete