Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Hop - Horní Paseka

Horní Paseka

Zcela nově vystavěný penzion HoP s kapacitou až 22 lůžek se nachází cca 90 km od Prahy, 20 km od dálnice D1 v oblasti u Ledče nad Sázavou. Vybaven je pěti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlek. Na každém pokoji je k dispozici TV, možno i SAT + Video. Pro potřeby klientů je k dispozici 2x společenská místnost - klubovna s kapacitou cca 24 osob, kde lze pořádat školení, soustředění sportovních …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Paseka 49, Horní Paseka
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Horní Paseka

Fotogalerie k článku

Zcela nově vystavěný penzion HoP s kapacitou až 22 lůžek se nachází cca 90 km od Prahy, 20 km od dálnice D1 v oblasti u Ledče nad Sázavou. Vybaven je pěti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlek. Na každém pokoji je k dispozici TV, možno i SAT + Video. Pro potřeby klientů je k dispozici 2x společenská místnost - klubovna s kapacitou cca 24 osob, kde lze pořádat školení, soustředění sportovních kolektivů nebo turnaje v šipkách apod. dále sauna, tělocvična - stolní tenis, rotoped, zde můžete využít i Masérských služeb, letní venkovní vyhřívaný bazén. Přímo u budovy jsou dvě menší hřiště - nohejbal, volejbal, basket atd. (míče + sítě k dispozici).Celý objekt je monitorován kamerovým systémem. Parkování aut přímo v objektu bez možnosti přístupu cizích osob.

Možnosti stravování

Nabízíme Vám stravování v naší jídelně, s malým barem a kapacitou asi pro 24 hostů, která slouží i jako společenská místnost pro školení, soustředění sportovních kolektivů apod.

Popis okolí

Posázaví patří již několik desetiletí k oblíbeným výletním a rekreačním oblastem. Půvabně zvlněná krajina, která je charakteristická rozmanitým střídáním vrchů, luk, lesů a rybníků a kterou protéká řeka Sázava, bývá nazývána krajem malířů. Právě tady, blízko Ledče nad Sázavou v chráněné krajinné oblasti Melechov, 300m nad hotelem Luna v oáze přírody a klidu v Horních Pasekách se nachází Penzion HoP.

Tipy na výlet po okolí

Ledeč nad Sázavou, lipnice nad Sázavou, želiv, Stvořidla, Světlá nad Sázavou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete