Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Penzion Hop - Horní Paseka

Horní Paseka 49, Horní Paseka

Zcela nově vystavěný penzion HoP s kapacitou až 22 lůžek se nachází cca 90 km od Prahy, 20 km od dálnice D1 v oblasti u Ledče nad Sázavou. Vybaven je pěti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlek. Na každém pokoji je k dispozici TV, možno i SAT + Video. Pro potřeby klientů je k dispozici 2x společenská místnost - klubovna s kapacitou cca 24 osob, kde lze pořádat školení, soustředění sportovních …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Paseka 49, Horní Paseka
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Horní Paseka

Fotogalerie k článku

Zcela nově vystavěný penzion HoP s kapacitou až 22 lůžek se nachází cca 90 km od Prahy, 20 km od dálnice D1 v oblasti u Ledče nad Sázavou. Vybaven je pěti 2-3 lůžkovými pokoji s možností přistýlek. Na každém pokoji je k dispozici TV, možno i SAT + Video. Pro potřeby klientů je k dispozici 2x společenská místnost - klubovna s kapacitou cca 24 osob, kde lze pořádat školení, soustředění sportovních kolektivů nebo turnaje v šipkách apod. dále sauna, tělocvična - stolní tenis, rotoped, zde můžete využít i Masérských služeb, letní venkovní vyhřívaný bazén. Přímo u budovy jsou dvě menší hřiště - nohejbal, volejbal, basket atd. (míče + sítě k dispozici).Celý objekt je monitorován kamerovým systémem. Parkování aut přímo v objektu bez možnosti přístupu cizích osob.

Možnosti stravování

Nabízíme Vám stravování v naší jídelně, s malým barem a kapacitou asi pro 24 hostů, která slouží i jako společenská místnost pro školení, soustředění sportovních kolektivů apod.

Popis okolí

Posázaví patří již několik desetiletí k oblíbeným výletním a rekreačním oblastem. Půvabně zvlněná krajina, která je charakteristická rozmanitým střídáním vrchů, luk, lesů a rybníků a kterou protéká řeka Sázava, bývá nazývána krajem malířů. Právě tady, blízko Ledče nad Sázavou v chráněné krajinné oblasti Melechov, 300m nad hotelem Luna v oáze přírody a klidu v Horních Pasekách se nachází Penzion HoP.

Tipy na výlet po okolí

Ledeč nad Sázavou, lipnice nad Sázavou, želiv, Stvořidla, Světlá nad Sázavou.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Čarodějnice na hradě Lipnice nad Sá…

30.04.2019 - 30.04.2019
Hrad Lipnice nad…

Nenechte si ujít tradiční lidovou veselici na hradě Lipnice nad Sázavou.

Wannado Festival 2019 - Habry

08.06.2019 - 08.06.2019
Žižkovo náměstí

Největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Nezáleží na tom, jestli už…

Hrošení 2019

19.07.2019 - 20.07.2019
Kemp MOŘE u rybníka…

Dvoudenní vícežánrový hudební festival  HROŠENÍ 2019 v zavedeném kempu Moře na Rybníku Řeka si můžete představit jako…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete