Statistika našeho portálu

  • 101 025 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion INspira - Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí

Nový penzion INspira, Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada. Nachází se ve středu obce Vranov nad Dyjí a v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí.Pro Vaše ubytování máme připraveno pět 2-lůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každém pokoji. Jeden 4-lůžkový apartmán o dvou místnostech. V každé místnosti jso…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Komenského stezka 7/430, Vranov nad Dyjí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Vranov nad Dyjí

Fotogalerie k článku

Nový penzion INspira, Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada. Nachází se ve středu obce Vranov nad Dyjí a v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí.

Pro Vaše ubytování máme připraveno pět 2-lůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každém pokoji. Jeden 4-lůžkový apartmán o dvou místnostech. V každé místnosti jsou dvě lůžka. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a satelitem. Penzion je nekuřácký, tudíž platí zákaz kouření v celém penzionu i v restauraci. Kouření je povoleno pouze na terase.

Možnosti stravování

V provozu pro hosty i veřejnost Restaurace INspira

Popis okolí

Okolí Vranova nad Dyjí nabízí různé typy výletů pro turistiku i cyklistiku. Milovníci historie a kultury zde mohou navštívit mnoho historických památek hrady, zámky i zříceniny. Letní dovolenou lze také strávit u Vranovské přehrady s možností koupání a vodních sportů. Nabídky výletů na turistiku i cyklistiku obdržíte přímo v penzionu INspira.

Tipy na výlet po okolí

Nejen v létě, ale i při mimosezonních pobytech je možno provozovat sportovní aktivity jako je turistika, cyklistika, rybaření a vyjížďky na koních. V penzionu je také možnost zapůjčení kola, helmy, tenisových raket, balonů, sítě na volejbal aj. Pro parkování Vašich automobilů je vyhrazen prostor přímo u penzionu. Parkování pro hosty je zdarma.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival otevřených sklepů – Podzim…

21.10.2023 - 22.10.2023
Otevřené sklepy v Novém…

32. Festival otevřených sklepů míří za víny na Znojemsko. Sklepy o víkendu 21. (10-21 hod) a 22. (10-15 hod) října…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete