Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Penzion INspira - Vranov nad Dyjí

Komenského stezka 7/430, Vranov nad Dyjí

Nový penzion INspira, Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada. Nachází se ve středu obce Vranov nad Dyjí a v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí.Pro Vaše ubytování máme připraveno pět 2-lůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každém pokoji. Jeden 4-lůžkový apartmán o dvou místnostech. V každé místnosti jso…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Komenského stezka 7/430, Vranov nad Dyjí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Vranov nad Dyjí

Fotogalerie k článku

Nový penzion INspira, Vranov nad Dyjí, Vranovská přehrada. Nachází se ve středu obce Vranov nad Dyjí a v blízkosti řeky Dyje, která protéká kolem. Z terasy i pokojů je nádherný výhled na zámek, který je dominantou Vranova nad Dyjí.

Pro Vaše ubytování máme připraveno pět 2-lůžkových pokojů s možností dvou přistýlek na každém pokoji. Jeden 4-lůžkový apartmán o dvou místnostech. V každé místnosti jsou dvě lůžka. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a satelitem. Penzion je nekuřácký, tudíž platí zákaz kouření v celém penzionu i v restauraci. Kouření je povoleno pouze na terase.

Možnosti stravování

V provozu pro hosty i veřejnost Restaurace INspira

Popis okolí

Okolí Vranova nad Dyjí nabízí různé typy výletů pro turistiku i cyklistiku. Milovníci historie a kultury zde mohou navštívit mnoho historických památek hrady, zámky i zříceniny. Letní dovolenou lze také strávit u Vranovské přehrady s možností koupání a vodních sportů. Nabídky výletů na turistiku i cyklistiku obdržíte přímo v penzionu INspira.

Tipy na výlet po okolí

Nejen v létě, ale i při mimosezonních pobytech je možno provozovat sportovní aktivity jako je turistika, cyklistika, rybaření a vyjížďky na koních. V penzionu je také možnost zapůjčení kola, helmy, tenisových raket, balonů, sítě na volejbal aj. Pro parkování Vašich automobilů je vyhrazen prostor přímo u penzionu. Parkování pro hosty je zdarma.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Nový Šald…

19.06.2019 - 19.06.2019
Nový Šaldorf-Sedlešovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Hluboké M…

19.06.2019 - 19.06.2019
Hluboké Mašůvky

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Krajem vína - Tour de burčák po vin…

21.09.2019 - 21.09.2019
Znojmo – Loucký klášter

Cykloseriál Krajem vína 2019

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete