Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Javořina - Uherský Brod

Uherský Brod

Penzion rodinného typu s dlouholetou tradicí v královském městě Uherský Brod. Ubytování je ve 4 dvoulůžkových pokojích a ve 2 dvoulůžkových apartmánech včetně svatebního apartmá a v 1 čtyřlůžkovém pokoji. Vstupní chodbou s minirecepcí, kde je také automat na nápoje, drobný prodej, sladkosti, se vstupuje do přízemní ubytovací části. Zde jsou 3 pokoje. Po schodech se dostanete do patra, kde jsou k …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hradišťská 3, Uherský Brod
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Uherské Hradiště
Obec
Uherský Brod

Fotogalerie k článku

Penzion rodinného typu s dlouholetou tradicí v královském městě Uherský Brod. Ubytování je ve 4 dvoulůžkových pokojích a ve 2 dvoulůžkových apartmánech včetně svatebního apartmá a v 1 čtyřlůžkovém pokoji. Vstupní chodbou s minirecepcí, kde je také automat na nápoje, drobný prodej, sladkosti, se vstupuje do přízemní ubytovací části. Zde jsou 3 pokoje. Po schodech se dostanete do patra, kde jsou k dispozici další 4 pokoje. Prostorné a světlé pokoje jsou standardně vybavené lůžky, křesílky, stolkem, BTV, minibarem. Na některých pokojích je možno zajistit přistýlku. Vybavení pokojů - každý pokoj má své vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchou, WC, umývadlo. Minibar, TV, povlečení, teplá voda, vytápění.

Možnosti stravování

Majitel penzionu provozuje přímo naproti také kavárnu s cukrárnou, kde jsou zajišťovány snídaně. Typ kontinentální snídaně. V okolí je řada skvělých restaurací, kam si můžete zajít na dobré jídlo.

Popis okolí

Nedaleko se nachízí lázeňské město Luhačovice, vhodné místo k relaxaci nebo výletu nebo Vlčnov s tradiční Jízdou králů.

Tipy na výlet po okolí

Nedaleko je lázeňské město Luhačovice, vhodné místo k relaxaci nebo výletu. V případě dobrých sněhových podmínek je možné lyžování v blízkých Bílých Karpatech (Mikulčin Vrch (15 km), Javořina (20 km).). Památky v Uherském Brodě - Muzeum Jana Amose Komenského, exkurze do pivovaru Janáček, Vlčnov (vinné sklepy, tradice Jízdy králů), turistika v Bílých Karpatech (unikátní květena), Baťův kanál.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete