Statistika našeho portálu

  • 84 901 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Penzion Jiskra - Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 45, Deštné v Orlických horách

Penzion Jiskra v klidné části Deštné v Orlických horách přibližně 10 minut chůze od hlavního skiareálu Marta. Penzion disponuje dvou až šestilůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.V penzionu Jiskra je pro ubytované hosty k dispozici bar, jídelna, terasa s příjemným posezením a menší společenská místnost s krbem. Součástí penzionu je malé muzeum vojenské techniky z druhé světov…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion Jiskra v klidné části Deštné v Orlických horách přibližně 10 minut chůze od hlavního skiareálu Marta. Penzion disponuje dvou až šestilůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi.

V penzionu Jiskra je pro ubytované hosty k dispozici bar, jídelna, terasa s příjemným posezením a menší společenská místnost s krbem. Součástí penzionu je malé muzeum vojenské techniky z druhé světové války.

Penzion Jiskra je otevřen celoročně se zabezpečením udržovaného parkoviště a úschovnou letní a zimních sportovních potřeb. V upravované zahradě se nachází posezení s ohništěm i dětské hřiště.

V Deštném se nachází celkem 8 vleků, 3 vleky jsou na Martě I, sedačková lanovka a 3 sjezdovky. Na Martě II. jsou 3 vleky, 2 sjezdovky, snowpark a lyžařská škola. Kousek od penzionu je možnost napojení na upravované běžkařské trasy.

V letních měsících můžete pěšky nebo na kole vyrazit na Velkou Deštnou, Šerlišský mlýn nebo další zajímavá místa Orlických hor či zdejší místní Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Advent na zámku Potštejn

01.12.2018 - 22.12.2018
Zámek Potštejn

Návštěvníci zámku se o adventních sobotách dozvědí informace o tradičních vánočních zvycích a prožijí betlémský příběh,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete