Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion Klídek - Mezilečí

Mezilečí 26, Mezilečí

Rodinný penzion Klídek ve vzdálenosti 8 km od Babiččina údolí a zámku Ratibořice nabízí příjemné ubytování v nově postavené budově se zahradou, grilem  a vlastním parkovištěm. Pět zařízených apartmánů poskytuje pohodlné ubytování v obývací místnosti s televizí a rádiem, kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, sklokeramická deska a veškeré nádobí). Každé apartmá má 1 - 2 ložn…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion Klídek ve vzdálenosti 8 km od Babiččina údolí a zámku Ratibořice nabízí příjemné ubytování v nově postavené budově se zahradou, grilem  a vlastním parkovištěm. Pět zařízených apartmánů poskytuje pohodlné ubytování v obývací místnosti s televizí a rádiem, kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, sklokeramická deska a veškeré nádobí). Každé apartmá má 1 - 2 ložnice se 3 lůžky, apartmá č. 3, 4, a 5 mají též podkrovní půdičku s přistýlkami. Apartmá č. 4 je navíc vybaveno troubou a myčkou na nádobí a z balkónu je krásný výhled do okolí.
V Penzionu Klídek naleznou hosté skutečný klídek a pohodu především na zahradě s grilem, tenisovým kurtě, na koupališti či hřiště na fotbal nebo v malé vesnické hospůdce.

Penzion Klídek nabízí gastronomické služby od snídaní, polopenzí až po plné penze. Parkování je před penzionem.

Penzion Klídek je vhodný pro cykloturisty, sportovní rodiny, party přátel i pro ty, kteří vyhledávají klid a pohodu nebo zajímavá místa jako např. zámek Ratibořice, Babiččino údolí, Hospital Kuks, Braunův Betlém v Kuksu, ZOO Dvůr králové, přehrada Rozkoš a další pamětihodnosti nebo turistické tipy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Keramika pro velikonoční hodování n…

19.04.2019 - 22.04.2019
Státní zámek…

Prodejní výstava keramiky, doplněná nevšedními květinovými dekoracemi, se bude konat tradičně v běžně nepřístupných…

Čarodějnice na Dobrošově - Náchod

30.04.2019 - 30.04.2019
Dobrošov 72, Dobrošov

Město Náchod a Klub SUN Náchod - MC Hopsáček vás zvou dne 30. dubna 2019 do Jiráskovy turistické chaty na ČARODĚJNICE…

Let čarodějnic - Česká Skalice

30.04.2019 - 30.04.2019
autokemp Rozkoš, Česká…

Zveme vás na čarodějnice!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete