Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Kostnický dům - Tábor

Tábor

Hlavní předností Kostnického domu č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra města, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí 50m. Bydlíte přímo v centru Starého města, v nejbližším okolí jsou všechny významné historické památky, spousta zajímavých hospůdek, kaváran a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pražská 220, Tábor
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Tábor

Fotogalerie k článku

Hlavní předností Kostnického domu č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra města, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí 50m. Bydlíte přímo v centru Starého města, v nejbližším okolí jsou všechny významné historické památky, spousta zajímavých hospůdek, kaváran a obchodů.V naší stylové vinotéce můžete posedět a dát si báječná vína.

Možnosti stravování

Snídaně neposkytujeme. V nejbližším okolí ve vzdálenosti 50 – 100 m je několik zařízení, která snídaně buď přímo poskytují anebo zde lze zakoupit základní potraviny součástí pokojů jsou vybavené kuchyňky. ?V domě č. 13 ve vyústění Pražské ulice na Žižkovo náměstí vzdálenost 50 m od pensionu poskytují denně od 8.00 do 11.00 několik druhů snídaní. ?Kavárna – cukrárna v přízemí samotného penzionu vstup z Pražské ulice je v provozu každý den od 8.00. ?Pekařství U Ševčíků naproti penzionu v Pražské ulici má otevírací dobu od 6.00. ?Obchod Žabka, rovněž přímo proti pensionu v Pražské ulici, kde lze zakoupit základní potraviny, je otevřen denně 6.00 – 21.00.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete