Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Kovárna - Bukvice

Bukvice

Nabízíme ubytování ve 4 luxusních apartmánech s možností celodenního stravování ve stylové restauraci, parkoviště, soukromou terasu pro ubytované. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC, televizí se satelitním příjmem. Apartmán č. 2 je navíc vybavený plně zařízenou kuchyní, která je zařízena dubovým nábytkem a linkou, pračkou, myčkou, vestavěným sporákem a led…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování ve 4 luxusních apartmánech s možností celodenního stravování ve stylové restauraci, parkoviště, soukromou terasu pro ubytované. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC, televizí se satelitním příjmem. Apartmán č. 2 je navíc vybavený plně zařízenou kuchyní, která je zařízena dubovým nábytkem a linkou, pračkou, myčkou, vestavěným sporákem a lednicí. Pro všechny hosty jsou zařízená parkovací místa a možnostkoupání zdarma ve venkovním bazénu.

Možnosti stravování

Naší snahou je proměnit prastaré kovářské hodnoty v poctivý přístup ke kuchařskému umění, které se snoubí s přírodními surovinami. Vše můžete vyzkoušet sami. Přijďte strávit příjemné chvilky do malebné restaurace Kovárna. Restaurace je rozdělena do dvou místností s celkovou kapacitou 40 míst k sezení. Interier restaurace je zdoben převážně prací Ing. arch. Jiřího Vorla. Jeho práci si z vystavených exponátů můžete zakoupit i domů. Za hezkého počasí je možno posedět v zahrádce před restaurací u mohutného dubového koryta.

Popis okolí

Restaurace a penzion Kovárna se nachází v obci Bukvice, 6 km od města Jičín. Jičín je romantické město s nádherným historickým centrem, jehož symbolem je 52 m vysoká Valdická brána. Leží na kraji Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Není proto divu, že je nazýván branou do Českého ráje.

Tipy na výlet po okolí

rady a zámky: Trosky, Kost, Humprecht,Valečov, Hrubá Skála, Valdštejn, Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdštejn Relaxaci a odpočinek naleznete v lázních Sedmihorkách a Železnice. Pro zdatné se zde vyskýtají skalní města a lezecké terény: Prachovské skály, Hruboskalsko, Suché skály, Klokočské skály, Příhrazy, Drábské světničky.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete