Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Kozí chlívek - Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách

Nově vybudovaný rodinný penzion a restaurace Kozí chlívek v centru obce Deštné v Orlických horách poskytuje ubytování v roubených pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji. K vybavení pokojů patří televize, satelit, DVD a WiFi připojení na internet.Součástí penzionu je také velmi pěkná restaurace s výbornou domácí českou a staročeskou kuchyní, kachlovými kamny, horským nábytkem a třemi dě…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Deštné v Orlických horách 220, Deštné v Orlických horách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Deštné v Orlických horách

Fotogalerie k článku

Nově vybudovaný rodinný penzion a restaurace Kozí chlívek v centru obce Deštné v Orlických horách poskytuje ubytování v roubených pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji. K vybavení pokojů patří televize, satelit, DVD a WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je také velmi pěkná restaurace s výbornou domácí českou a staročeskou kuchyní, kachlovými kamny, horským nábytkem a třemi dětskými koutky.

Penzion Kozí chlívek poskytuje pro uvolnění a odpočinek wellness zázemí se saunou, whirpoolem, aroma lázně a koupele ve stylové dřevěné vaně a masáže, ale také moderně vybavenou posilovnou. Parkování je u objektu, stejně jako úschova kola a lyžárna jsou samozřejmostí. Celý objekt je nekuřácký.

Lyžařský areál v Deštné je vzdálen od penzionu přibližně 300 metrů. K penzionu také náleží lanový park, lezecká stěna a rybník, spojený se smažírnou ryb, půjčovna nejrůznějších kol, terenních čtyřkolech, horských kár, terénních koloběžek, tříkolek nebo terénní kolečkové lyže.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete