Statistika našeho portálu

  • 94 762 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Penzion Kubešův mlýn - Horní Poříčí

Horní Poříčí

Dobrý den, vítejte na stránkách penzionu Kubešův mlýn.Srdečně Vás zveme na návštěvu našeho nového penzionu, který vznikl rekonstrukcí starého mlýnu a nabízí tak ve spojení s krásnou okolní krajinou ideální místo pro romantickou dovolenou na kterou budete rádi vzpomínat. Penzion je určen především pro vyznavače aktivní dovolené, ale krásnou dovolenou zde stráví i lidé kteří si chtějí odpočinout na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Pořící 19, Horní Poříčí
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Horní Poříčí

Fotogalerie k článku

Dobrý den, vítejte na stránkách penzionu Kubešův mlýn.Srdečně Vás zveme na návštěvu našeho nového penzionu, který vznikl rekonstrukcí starého mlýnu a nabízí tak ve spojení s krásnou okolní krajinou ideální místo pro romantickou dovolenou na kterou budete rádi vzpomínat. Penzion je určen především pro vyznavače aktivní dovolené, ale krásnou dovolenou zde stráví i lidé kteří si chtějí odpočinout na klidném místě.Penzion je vhodný také pro menší (max. 18 lůžek) firemní nebo soukromé akce.V penzionu je 5 dvoulůžkových pokojů.Do každého pokoje je možné přidat dvě přistýlky.Maximální počet lůžek je 18. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Je možné si zapůjčit televizi.

Možnosti stravování

Penzion nemá vlastní restauraci. Zajišťujeme snídaně, které jsou v ceně ubytování. Je možné se stravovat v okolí.

Popis okolí

Na dovolené u nás můžete trávit volný čas spoustou aktivit, mezi ně například patří:Koupání a rybaření v Otavě, která teče přímo vedle penzionu. Projížďky na kole. V okolí jsou značené cyklotrasy, turistika. Můžete navštívit četné cíle v okolí. Například památky: Hrad Rábí, Hrad Strakonice, Žichovické jezírko (zatopený lom), Prácheň (zbytky tvrze), Zámek Horažďovice, Žižkův most, Sudoměř. Také procházky po okolní krajině jsou velmi příjemné.

Tipy na výlet po okolí

- Hrad Rábí - Hrad Strakonice - Žichovické jezírko (zatopený lom) - Prácheň (zbytky tvrze) - Zámek Horažďovice - Žižkův most - Sudoměř

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Běh Barvám neutečeš - Strakonice

05.06.2021 - 05.06.2021
Strakonice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete