Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Penzion Kučera - Dolní Moravice

Dolní Moravice

Rodinný penzion se nachází v Dolní Moravici nedaleko Rýmařova. V podkroví se nacházejí ložnice a v přízemí velká společenská místnost s verandou pro kuřáky. K poklidné dovolené s dětmi přispívá také zahrada s bazénem, skluzavkou a hračkami. Po domluvě je možné vzít si s sebou také zvíře.PokojePro hosty jsou v podkroví připraveny dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý z nich disponuje vl…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dolní Moravice 22, Dolní Moravice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Dolní Moravice

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion se nachází v Dolní Moravici nedaleko Rýmařova. V podkroví se nacházejí ložnice a v přízemí velká společenská místnost s verandou pro kuřáky. K poklidné dovolené s dětmi přispívá také zahrada s bazénem, skluzavkou a hračkami. Po domluvě je možné vzít si s sebou také zvíře.

Pokoje

Pro hosty jsou v podkroví připraveny dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý z nich disponuje vlastní koupelnou a WC. V celém penzionu je bezdrátové připojení k internetu.

Popis okolí

Obec Malá Morávka a její místní část Karlov pod Pradědem nabízí spousty možností rekreačního a sportovního vyžití. V zimním období mají návštěvníci rozsáhlé možnosti lyžařských aktivit v letním pak zejména turistika a cykloturistika. Od roku 2011 tato oblast také nabízí nový tenisový kurt s kvalitním povrchem, adrenalin s množstvím atrakcí v Křížově, lanové centrum v Karlově. V lázních K. Studánka- léčebné procedury, plavání, rehabilitace a na hradě Sovinci pořady pro děti. V Bruntále nové aquacentrum centrum.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete