Statistika našeho portálu

  • 87 117 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion Kunc I. a II. - Příbram

28.října 119 116, Příbram

Ubytování -vestředu města Příbram apartmány dvou-čtyřlůžkové,vybavené kuchyňky,veřejné parkování,wifi připojení PENZION KUNC I a II v Lázu 7 km od Příbrami nabízí ubytování ve dvou objektech vzdáleny 300 m od sebe,klidná lokalita obklopená brdskými lesy.2-4lůžkové pokoje,apartmány s vlastním vchodem a terasou.vybavené kuchyňkysalonek s krbem, wifi připojení zdarma altány s krby v zahradě, sauna, …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
28.října 119 116, Příbram
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Příbram

Fotogalerie k článku

Ubytování -vestředu města Příbram apartmány dvou-čtyřlůžkové,vybavené kuchyňky,veřejné parkování,wifi připojení PENZION KUNC I a II v Lázu 7 km od Příbrami nabízí ubytování ve dvou objektech vzdáleny 300 m od sebe,klidná lokalita obklopená brdskými lesy.2-4lůžkové pokoje,apartmány s vlastním vchodem a terasou.vybavené kuchyňkysalonek s krbem, wifi připojení zdarma altány s krby v zahradě, sauna, masáže,stolní tenis, půjčovna a úschovna kol,venkovní kuželky,bezbariérový přístup,zdarma parkování uzamčené u objektu.Pes po domluvě.Ubytujeme firmy,skupiny přátel,sportovní kluby,cyklisty,turisty,běžkaře,rodiny s dětmi.Zajistíme pronájem fotbalového hřiště 50m od penzionu.Certifikace Cyklisté vítáni. Ubytování-ve městě Příbram Apartmány 2-4 lůžkové, vybavené kuchyně.Wifi připojení,Veřejné parkoviště nebo 300 metrů hlídané v garážový dům. Vhodné pro firemní ubytování delší pobyty,obchodní cestující,turisty,cyklisty,sportovní kluby.

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření, Dovoz jídla na objednávku,zajištění rautů, 1 km restaurace domácí kuchyňě/p

Popis okolí

Apartmány ve středu města Příbram. Penziony jsou v malé obci v klidné lokalitě mimo hlavní silnici. Obklopeny brdskými lesy.50 metrů od penzionu zajistíme pronájem fotbalového a nohejbalového hřiště.

Tipy na výlet po okolí

Památník Antonína Dvořáka -Vysoká 2 km Rožmitál pod Třemšínem- Jan Jakub Ryba česká mše vánoční Příbram -největší Hornické muzeum,Svatá Hora.Památník Vojna. Zámek Březnice,Karlštejn,Konopiště, Blatná, Hořovice,Orlík, Hrad Křivoklát, ZvíkovTočník, Žebrák, Koněpruské jeskyně/Orlická přehrada, Památník Antonína Dvořáaka,Rožmitál pod Třemšínem podbrdské muzeum.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce v Hornickém muzeu Příbram

08.04.2019 - 21.04.2019
Hornické muzeum…

Tradiční předvádění velikonočních zvyků a obyčejů, ukázky lidových řemesel a rukodělných prací spjatých s Velikonoci v…

Velikonoce na zámku Dobříš

18.04.2019 - 21.04.2019
Zámek Dobříš, náměstí…

Nenechte si ujít  VELIKONOCE NA ZÁMKUVelikonočně zdobená expozice, zvyky, tradice, hádanky, říkadla, velikonoční…

Slet čarodějnic - Rožmitál pod Třem…

30.04.2019 - 30.04.2019
Rožmitál pod Třemšínem

Nenechte si ujít Pálení čarodějnic 2019.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete