Statistika našeho portálu

  • 95 214 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Penzion Lesní zátiší - Holčovice

Holčovice

Ubytování v Jeseníkách. Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích se starožitným nábytkem, s vlastní sprchou nebo vanou a WC. Na každém pokoji je televize, rádio a lednička. Ideální pro rodiny s dětmi, domácí kuchyně. Hostům je k dispozici zahrada, kde si mohou zahrát hry, grilovat a opékat. Pro děti pískoviště, houpačky a prolézačky. Možnost hraní volejbalu, nohejbalu, badmintonu, petanque a …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Holčovice 35, Holčovice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Holčovice

Fotogalerie k článku

Ubytování v Jeseníkách. Ubytování je zajištěno ve stylových pokojích se starožitným nábytkem, s vlastní sprchou nebo vanou a WC. Na každém pokoji je televize, rádio a lednička. Ideální pro rodiny s dětmi, domácí kuchyně. Hostům je k dispozici zahrada, kde si mohou zahrát hry, grilovat a opékat. Pro děti pískoviště, houpačky a prolézačky. Možnost hraní volejbalu, nohejbalu, badmintonu, petanque a využití trampolíny.

Možnosti stravování

Speciality nejen z místního kraje Vám nabídnou ve stylově zařízené restauraci a verandě s letní dřevěnou zahrádkou. Domluvit si lze polopenzi, plnou penzi, dětské porce nebo dietní stravu. Můžete zde uspořádat rodinnou oslavu, svatbu, podnikové večírky, setkání spolužáků, grilování na zahradě.

Popis okolí

Rodinný penzion a restaurace Lesní zátiší se nachází v podhorské rekreační obci Holčovice. Penzion může sloužit hostům jako ideální výchozí místo pro návštěvy celého Jesenicka a okolí. Holčovice leží v romantickém údolí řeky Opavice asi 25 km od Krnova a 13 km od Vrbna pod Pradědem na hranici chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V nedaleké osadě Hejnov je ranč s chovem koní a kousek od ranče najdete parčík Eldorado s plastiky pravěkých zvířat. V obci Komora se můžete napít z pramene minerální vody, která zde vyvěrá až z hloubky jednoho kilometru. Holčovicemi prochází trasa dálkové cyklostezky Slezská magistrála, na kterou navazuje lokální cyklistická trasa.

Tipy na výlet po okolí

Starobylé město Krnov, historické město Zlaté Hory. Hrady Šelenburk, Fulštejn, Kobrštejn. Zámky Linhartovi, Dívčí hrad, Jindřichov a Hošťálkovi.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 11. květen

Dnes má svátek Svatava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete