Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Lichtenstein - Harrachov

Harrachov

Pension Lichtenstein se nachází přímo v centru Harrachova, v oblíbené turistické a lyžařské oblasti Krkonoš. Ubytování v Harrachově je celoročně vhodné pro hosty všech věkových kategorií a sportovního zaměření.Pension poskytuje celkem 11 nadstandardně vybavených dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů s vlastní koupelnou sprcha/WC, TV/SAT a WiFi připojením. Ubytování je poskytováno s bohatou snídaní…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Harrachov 621, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Pension Lichtenstein se nachází přímo v centru Harrachova, v oblíbené turistické a lyžařské oblasti Krkonoš. Ubytování v Harrachově je celoročně vhodné pro hosty všech věkových kategorií a sportovního zaměření.

Pension poskytuje celkem 11 nadstandardně vybavených dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojů s vlastní koupelnou sprcha/WC, TV/SAT a WiFi připojením. Ubytování je poskytováno s bohatou snídaní.

Výhodou pensionu je vlastní restaurace Amsterdam s jídelníčkem zaměřeným na místní speciality a kavárna - cukrárna La Gondola s domácí výrobou zákusků. Oblíbená je i venkovní zahrádka s výhledem na okolní svahy.

Parkoviště přímo před pensionem je pro ubytované hosty zdarma.

Vybavení

Nekuřácké pokoje, restaurace, kavárna-cukrárna, letní zahrádka

Služby

Půjčovna sportovního vybavení, kolárna - lyžárna

Aktivity

Letní a zimní sportovní aktivity v místě

Internet

Wi-Fi v celém hotelu zdarma

Parkování

Hotelové parkoviště - zdarma

Děti a přistýlky

Dětské pokoje, přístýlky na vyžádání

Zvířata

Domácí zvířata za poplatek

Možnosti stravování

Nabízíme Vám příjemné posezení ve dvou restauracích pensionu Lichtenstein. Caffé- Restaurant pensionu Lichtenstein nabízí výběr z bohatého jídelního lístku především české kuchyně. Vybrat si můžete z nabídky míchaných nápojů,kávy,čajů, nebo jen posedět při sklence dobrého vína. Rádi Vás obsloužíme i na naší terase s celoročním provozem. Při posezení v naší restauraci Lichtenstein si můžete vychutnat pohled na panorama Čertovy hory se skokanskými můstky. Steak house pensionu Lichtenstein pro Vás otevíráme každý večer. Tady si můžete vybrat z bohaté nabídky různých druhů steaků,salátů a chuťovek, nebo jen ztrávit příjemný večer při dobré hudbě se sklenicí piva, dobrého vína, nebo whisky. Pro zpestření večera je tu pro Vás připraven i billiard.

Popis okolí

Harrachov je známým centrem turistiky a zimních sportů. Celé území je protkáno bezpočtem turistických tras, desítkami kilometrů upravovaných a značených lyžařských stop, sjezdových tratí všech stupňů náročnosti. Harrachov nabízí pro sjezdové lyžování i snowboarding několik areálů a sjezdovek. Nejdelší sjezdovka je dlouhá 2200 m. V Harrachově můžete využít dvě sedačkové lanovky a dalších 7 vleků. Lyžařské sjezdovky, jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Harrachov je ideálním místem pro běžecké lyžování. Harrachov to je 108 km běžeckých stop, všechny jsou pravidelně upravované. Okruhy jsou nenáročné a mohou je využít i méně zdatní běžkaři. Pro zdatnější jsou vhodné například běžecké trasy z paseckých okruhů přes Studenov na Dvoračky nebo mohou využít lanové dráhy na Lysou horu. Nedaleko od ní je značená "Krkonošská lyžařská cesta", která protíná celé Krkonoše. 120 kilometrů nejkvalitnějších běžeckých stop krkonošské cesty je vyznačeno lyžařskými značkami a několikrát týdně se strojově upravuje. Dva 7,5 kilometru dlouhé běžecké okruhy začínají přímo u dolní stanice sedačkové lanovky v harrachovském sportovním areálu. Na hřebenové túry se lze vydat od horní stanice lanovky na Čertově hoře.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete