Statistika našeho portálu

  • 92 669 Akcí v kalendáři
  • 5 381 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Penzion Melchior - Nýrsko

Nýrsko

Jsme malý rodinný penzion, s celoročním provozem a neustálým úsměvem. Ubytování nabízíme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je k dispozici televizor. Pro rodiny či skupinu máme připraveno rodinné aparmá pro čtyři až šest osob (dva samostatné pokoje, obývací pokoj, kuchyňku a sociální zařízení). Pokoje jsou nově rekonstruovány a prostorově velkor…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zelená Lhota 2, Nýrsko
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Nýrsko

Fotogalerie k článku

Jsme malý rodinný penzion, s celoročním provozem a neustálým úsměvem. Ubytování nabízíme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je k dispozici televizor. Pro rodiny či skupinu máme připraveno rodinné aparmá pro čtyři až šest osob (dva samostatné pokoje, obývací pokoj, kuchyňku a sociální zařízení). Pokoje jsou nově rekonstruovány a prostorově velkoryse pojaty. Nemusíte tak mít strach z pokojů velikosti lodních kajut III. třídy nebo sociálního zařízení v kombinaci umakart, bakelit a bílé obkladačky, to vše na metru čtverečním. Od čtyř dnů zapatíte o 100,- Kč na osobu a den méně. Silvestr dle domluvy.

Možnosti stravování

Jednoznačně nejpreferovanější je polopenze (snídaně a večeře o třech chodech - polévka, druhé jídlo, dezert).Po domluvě není problém ani plná penze či jakákoli jiná penze.Doby výdeje snídaně jsou od osmé ráno (po domluvě lze i dříve) až do probuzení. S večeří na Vás taky počkáme - standardně je připravena od 18:00 do 20:00, ale stačí říct a přizpůsobíme se i tomto směru...Máte-li nějaké speciální přání stran skladby jídelníčku (vegetariánská, dietní), pak nám směle Vaše požadavky naservírujte a my se pokusíme v kuchyni i o nemožné.

Popis okolí

Jsme malý rodinný penzion v ještě menší šumavské vesničce - Zelené Lhotě. Tu najdete v klatovském okrese, zhruba na půl cesty mezi městy Nýrsko a Hojsova Stráž. Zelená Lhota patří do Klatovského okresu, Západočeského kraje. Geograficky se nacházíme v Železnorudské části Šumavy.

Tipy na výlet po okolí

Černé a Čertovo jezero, jezero Laka, horské vrcholy Ostrý, Prenet, Velký Javor, Špičák. Hrady a zámky - Velhartice, Rabí, vodní hrad Švihov, hrad a galerie Klenová.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Klat…

29.02.2020 - 29.02.2020
KD Klatovy

Loutkové divadlo

Tančírna - Klatovy

02.03.2020 - 02.03.2020
KD Klatovy

Zábava, tanec

X. Country bál - Klatovy

07.03.2020 - 07.03.2020
KD Klatovy

Tanec

Cestovatelská show Zikmund 100 - Kl…

11.03.2020 - 11.03.2020
Divadlo Klatovy

Po stopách Jiřího Hanzelky a Miroslava Zikmunda. Jedinečný koncept nabitý dobrodružstvím, informacemi a zábavou.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete