Statistika našeho portálu

  • 102 692 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Minor

České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice, krátkodobé ubytování s možností snídaně a parkování, vhodné pro rodiny s dětmi, levnou letní dovolenou. Levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny pro pracovní skupiny a služební cesty.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Školní 8/293, České Budějovice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
České Budějovice
Telefon1
+420 387 314 949
Telefon2
+420 721 589 838
E-mail
info@penzionminor.cz
Web
https://www.penzionminor.cz
Rychlé připojení k WiFi internetu v celém objektu

Fotogalerie k článku

Vybavení

WiFi
Minibar
Mikrovlnná trouba
Parkování
Ručníky
Povlečení
Rychlovarná konvice
TV s plochou obrazovkou
Toaletní potřeby
Cladnička
Satelitní příjem
Každodenní úklid pokojů zdarma
Vlastní kouplna se sprchou a WC

Popis ubytování

Penzion Minor České Budějovice se řadí mezi nejlepší a často navštěvované levné ubytování, nabízí prostorné a pohodlné pokoje a komfortní dvoupokojový apartmán. Vše je komfortně vybaveno vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a potřebným nádobím.

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí si vás dovoluje pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou pro hosty připravovány kvalitní chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu denně od 7:00 do 10:00 hodin.

Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid a za nejlepší ceny nabízí příjemné ubytovací služby jako kvalitní levné hotely v Českých Budějovicích.

Celý penzion České Budějovice je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a perfektní čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Pobyt na jednu nebo více nocí je vhodný pro každého kdo hledá v okolí města České Budějovice nejlevnější ubytování mezi penziony. V celém objektu je rychlé připojení k Wi-Fi internetu zdarma.

Ubytování v Českých Budějovicích se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s recepcí.

Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE. Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny.

Apartmány České Budějovice nabízí hostům kromě příjemného ubytování také mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Levný penzion Minor v Českých Budějovicích doporučuje hostům během dovolené prohlídku historického centra města nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytování.

Možnosti stravování

Snídaňová restaurace v penzionu Minor České Budějovice připravuje chutné snídaně od 7.00 - 10.00 hodin a to dle vlastního výběru hostů z šesti položek snídaňového menu.

 

Popis okolí

Ubytování v Českých Budějovicích si hosté mohou zpříjemnit výlety do překrásného okolí města.

Během levného ubytování můžete navštívit zajímavá místa v oblasti Jižní Čechy, na výlety se můžete vypravit na kolech, pěšky či automobilem.

Zdejší trasy jsou vhodné pro milovníky pěší turistiky i příznivce oblíbené cykloturistiky, kteří se mohou z penzionu vydat na kole, na překrásné vyjížďky po okolí na Jihu Čech.

 

Tipy na výlet po okolí

Během ubytování v době letní dovolené si v okolí Českých Budějovic můžete užít koupání nebo se vypravit na turistické výlety.

Levný penzion Minor České Budějovice doporučuje cestu výletní lodí po řece Vltavě do Hluboké nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek a své děti určitě potěšíte návštěvou zoologické zahrady.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér v Budějovicích | listopa…

03.11.2024 - 03.11.2024
Senovážné nám. 2, 370…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Královský košt České Budějovice 2024

16.11.2024 - 16.11.2024
Clarion Congress Hotel…

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete