Statistika našeho portálu

  • 96 778 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Penzion Na Vyhlídce - Lukov

Lukov

Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích - kapacita 16 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní soc. zázemí. K dispozici jsou kompletně vybavené kuchyňky pro Vaše vaření. Okolo penzionu je prostorná a udržovaná zahrada s krytým bazénem, altánem a grilem. Ve volném čase si můžete zahrát stolní tenis, šipky a míčové hry. Pro nejmenší máme pískoviště. Uzamykatelné kolárny a parkoviště před obj…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích - kapacita 16 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní soc. zázemí. K dispozici jsou kompletně vybavené kuchyňky pro Vaše vaření. Okolo penzionu je prostorná a udržovaná zahrada s krytým bazénem, altánem a grilem. Ve volném čase si můžete zahrát stolní tenis, šipky a míčové hry. Pro nejmenší máme pískoviště. Uzamykatelné kolárny a parkoviště před objektem.

Možnosti stravování

Stravování v místní restauraci, vlastní vaření.

Popis okolí

Penzion je situován v centru Národního parku Podyjí. Ihned za obcí jsou louky, lesy a značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

Tipy na výlet po okolí

Vranov nad Dyjí - 8 km, Znojmo - 12 km, zřícenina Nového Hrádku - 3 km, Bítov - 10 km, Nejmenší rakouské městečko Hardegg - 7 km, termální lázně v Laa an der Thaya - 40 km. Vinice Šobes - 7 km, Šatov s malovaným sklípkem - 12 km.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete