Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Na výsluní - Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu ve 2,3,4lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. V přízemí je společenská místnost/jídelna a salonek/bar.Wifi připojení k internetu.Penzion je na klidném místě obklopen velkou zahradou a slouží pouze pro ubytované hosty. Letní posezení na zahrádce s osvětlením, nebo pod přístřeškem, altánek, ohniště, opékání, grilování, houpačky a skluzavka pro děti, rusk…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Palackého 102, Teplice nad Metují
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Teplice nad Metují

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu ve 2,3,4lůžkových pokojích s vlastní koupelnou. V přízemí je společenská místnost/jídelna a salonek/bar.Wifi připojení k internetu.Penzion je na klidném místě obklopen velkou zahradou a slouží pouze pro ubytované hosty. Letní posezení na zahrádce s osvětlením, nebo pod přístřeškem, altánek, ohniště, opékání, grilování, houpačky a skluzavka pro děti, ruské kuželky, půjčovna sport. potřeb. Stolní tenis, půjčovna horských kol a úschovna pro kola, kočárky. Poradenská činnost. Parkování na zahradě přímo u penzionu-zdarma

Možnosti stravování

Snídaně je v ceně ubytování. Večeře je možné zajistit po dohodě v penzionu, nebo možnost obědů či večeří v blízkých restauracích do 400m. Občerstvení alko i nealko v penzionu.

Popis okolí

Rodinný penzion nabízí ubytování na klidném místě s velkou zahradou v oblasti Adršpašsko-Teplické skály s ideální polohou pro výlety do pískovcových skalních měst: Adršpach, Teplice nad Met., Broumovské stěny, Jiráskovy skály, Ostaš a Stolové hory. Do blízkého okolí a ke skalním labyrintům můžete nejen pěšky, ale také autem i vlakem, nebo na kole.

Tipy na výlet po okolí

V letních měsících – turistika, cyklistika-horská kola, koupání v přírodě, na koupalištích nebo v aquaparku, jízdy na koních, výlety do okolí s bohatou historií : hrady, kláštery, pevnosti, zámky a muzea, vyhlídkové lety nad skalními městy, tenis, bowling, motokáry, rybaření.. V zimě – sjezdové a běžecké lyžování Ski areál do 500m,Pěší zimní turistika skalními městy a přírodou, koupání v aquaparkuK nejnavštěvovanějším místům patří Adršpašsko-Teplické skály, které jsou tvořeny unikátním pískovcovým skalním městempatřícím mezi nejrozlehlejší skalní masivy ve střední Evropě.Mezi další místa patří Broumovské stěny, které jsou rozčleněny do podoby skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů a tvoří asi 10 km dlouhý hřbet. Je možné shlédnout místní stolové hory Ostaš, Bor a Hejšovinu. V nedalekém okolí jsou Jiráskovy skály, Javoří, Soví a Jestřebí hory.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete