Statistika našeho portálu

  • 102 529 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion na záhonech - Kunovice

Kunovice

Kvalitní ubytování pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny, rybáře, cyklisty. Kapacita je 35 lůžek (10 x třílůžkový a 1 x pokoj je pětilůžkový). Penzion se nachází v centru Slovácka - v Kunovicích u Uherského Hradiště, v blízkosti Buchlova, Buchlovic, Luhačovic, Velehradu, jezer v Ostrožské N. Vsi. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, možnost připojení k internetu zdarma, k dispozici je kuchyňk…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kvalitní ubytování pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny, rybáře, cyklisty. Kapacita je 35 lůžek (10 x třílůžkový a 1 x pokoj je pětilůžkový). Penzion se nachází v centru Slovácka - v Kunovicích u Uherského Hradiště, v blízkosti Buchlova, Buchlovic, Luhačovic, Velehradu, jezer v Ostrožské N. Vsi. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, možnost připojení k internetu zdarma, k dispozici je kuchyňka, kulečník, stolní fotbal, rotoped, ohniště na opékání a táboráky, uzavřené venkovní posezení.

Možnosti stravování

Ubytování je zajištěno bez stravy. V centru Kunovic (cca 10 minut pěšky) se nachází několik restaurací, které poskytují možnost zajištění obědů i večeří. Díky plně vybavené kuchyňce je možné připravovat celodenní stravu přímo v penzionu.

Popis okolí

V malebném regionu Slovácko probíhá celoročně množství kulturních a folklorních akcí. V těsné blízkosti se nachází Ostrožská Nová Ves, kde se nacházejí sirnaté lázně, kde je možno zajistit si individuální procedury.  Rovinatý terén v okolí poskytuje vhodné podmínky pro cykloturistiku. Cyklostezka vedoucí do Ostrožské Nové Vsi je součástí dálkové  cyklotrasy EuroVelo No. 9, vedoucí z Polska přes Olomouc na Slovensko a Rakousko.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Buchlovice, Hrad Buchlov, Zámek Milotice, ZOO Lešná, vinné sklepy Plže, lázně Luhačovice, lázně Ostrožská Nová Ves, Hodonín, Archeoskanzen Modrá, Velehrad,

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete