Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Nesvačily - Rožmitál pod Třemšínem

Rožmitál pod Třemšínem

Celoročně otevřený penzion Nesvačily Vám nabízí levné ubytování v obci Nesvačily v krásném prostředí Brd. Kapacita ubytování je 65 lůžek ve dvou až osmilůžkových pokojích. Poskytují zde také ubytování ve čtyřlůžkových chatách s teplou vodou a možností přitápění. Domácí zvířata povolena, sejf na úschovu cenností, letní terasa, masáže, parkoviště bez ostrahy, salonek, restaurace, živá hudba. Středi…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nesvačily 18, Rožmitál pod Třemšínem
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Příbram
Obec
Rožmitál pod Třemšínem

Fotogalerie k článku

Celoročně otevřený penzion Nesvačily Vám nabízí levné ubytování v obci Nesvačily v krásném prostředí Brd. Kapacita ubytování je 65 lůžek ve dvou až osmilůžkových pokojích. Poskytují zde také ubytování ve čtyřlůžkových chatách s teplou vodou a možností přitápění. Domácí zvířata povolena, sejf na úschovu cenností, letní terasa, masáže, parkoviště bez ostrahy, salonek, restaurace, živá hudba. Středisko je dostupné autem po celý rok. Nelze platit platebními kartami. Penzion není bezbariérový. Cena pobytu za den se pohybuje od 220,- do 350,- Kč, včetně stravy. Na skupinové a mimosezónní pobyty zde poskytují výrazné slevy. Rádi zde pro Vás uspořádají také svatby a promoce.

Možnosti stravování

Stravování zajištěno. V ceně ubytování je zahrnuta i strava. Kvalitní kuchyně uspokojí i nejnáročnější hosty.

Popis okolí

Nesvačily spádově patří k Rožmitálu pod Třemšínem a leží na jihu středočeského kraje, jihozápadně od Příbrami, v údolí ze tří stran obklopeném Brdskými lesy.

Tipy na výlet po okolí

Nejbližším městem je Rožmitál pod Třemšínem, kde můžete shlédnout památník Jakuba Jana Ryby, jehož Česká mše vánoční zazněla ve zdejším farním kostele v roce 1796. Ve městě je muzeum a zámek. Při zámku stojí budova starého pivovaru. Můžete si udělat procházku na vrcholek kopce Třemšín s rozhlednou poskytující výhled na panorama okolních kopců. Nedaleko rozhledny byla postavena kaplička. Typy na výlet autem - Orlická přehrada (25 km), Příbram (20 km), Březnice nebo Plzeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete