Statistika našeho portálu

  • 101 008 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Niké - Jedovnice

Jedovnice

Kapacita penzionu je 29 lůžek s možností přistýlky ve 4 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojích. Sociální zařízení i sprchové boxy jsou pro pány a dámy umístěny na podlaží (společné pro všechny pokoje).Zařízení je vhodné pro všechny – rodiny s dětmi staršími 3 let, školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní pobyty, zájezdy či dovolenou. Součástí penzionu je restaurace s nekuřáckou jíde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Riviera, Jedovnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Jedovnice

Fotogalerie k článku

Kapacita penzionu je 29 lůžek s možností přistýlky ve 4 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojích. Sociální zařízení i sprchové boxy jsou pro pány a dámy umístěny na podlaží (společné pro všechny pokoje).

Zařízení je vhodné pro všechny – rodiny s dětmi staršími 3 let, školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní pobyty, zájezdy či dovolenou. Součástí penzionu je restaurace s nekuřáckou jídelnou, venkovní krb a gril, posezení u ohniště, hřiště na odbíjenou a petanque, dětské pískoviště, ruské kuželky a parkoviště.

Možnosti stravování

Ubytování jednotlivců je spojeno se snídaní. Obědy a večeře v restauraci podle jídelního lístku. Pro skupiny nad 15 osob, speciální pobyty (školy v přírodě, ozdravné a sportovní pobyty, semináře apod.) připravujeme celodenní stravu.

Popis okolí

Najdete nás na severvýchodní straně rybníka Olšovec v obci Jedovnice poblíž města Blanska. Přímo k nám vede zpevněná asfaltová silnice, takže bez problémů se sem dostanete jak autem, tak autobusem.

Tipy na výlet po okolí

Atraktivitu penzionu doplňují služby v rekreační oblasti, obci Jedovnice a okolí – krytý bazén a aquapark v Blansku (cca 15 km vzdálené, výborná dostupnost autobusem), sauna a fitcentrum, tenisové kurty, kuželna, minigolf, půjčovny kol, lodí a šlapadel. Pro všechny milovníky cykloturistiky se tu nachází spousta příležitostí poznat krajinu z kola. Terén tu není příliš kopcovitý, takže je vhodný i pro méně náročné sportovce. Kolo lze uschovat v penzionu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Drakiáda 2023 - Bořitov

30.09.2023 - 30.09.2023
letiště

Tradiční 29. ročník pořádá "DRAKIÁDNÍ KLUB ČERNÁ HORA" sobotu 30. 9. 2023 na letišti v Bořitově.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete