Statistika našeho portálu

  • 102 670 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Panorama - Český Krumlov

Český Krumlov

Přijměte pozvání do penzionu PANORAMA, který se nachází v ulici Na Vyhlídce v Českém Krumlově. Od náměstí, stejně jako od autobusového nádraží je vzdálen pouhých 15 minut chůze. Pět pokojů má výhled na zámek. Penzion je v provozu celoročně, má vlastní uzamykatelné parkoviště + dvojgaráž která je pro hosty zdarma. V nabídce jsou výborné snídaně, posezení v zeleni před penzionem, kde si mohou v kli…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Na Vyhlídce 365, Český Krumlov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Český Krumlov

Fotogalerie k článku

Přijměte pozvání do penzionu PANORAMA, který se nachází v ulici Na Vyhlídce v Českém Krumlově. Od náměstí, stejně jako od autobusového nádraží je vzdálen pouhých 15 minut chůze. Pět pokojů má výhled na zámek. Penzion je v provozu celoročně, má vlastní uzamykatelné parkoviště + dvojgaráž která je pro hosty zdarma. V nabídce jsou výborné snídaně, posezení v zeleni před penzionem, kde si mohou v klidu hrát Vaše děti. Cyklisté si mohou zdarma úschovat svá kola, motorkáři mají možnost uzamknout motorky v garáži. Internetové připojení zdarma.

Možnosti stravování

Ceny jsou uvedené včetně snídaně. Snídaně se podává v jídelně nebo na letní terase. V okolí je velké množství restaurací, kde skvěle vaří. Snídaňová místnost slouží také jako společenská a je zde TV se SAT příjmem.

Popis okolí

Město Český Krumlov leží v údolí řeky Vltavy a je právem nazývané perlou jižních Čech. Jedna z nejznámějších památkových rezervací je součástí světového kulturního dědictví UNESCO od roku 1992. K dominantám města patří gotický kostel sv. Víta a Českokrumlovský zámek - jeden z nejrozsáhlejších ve střední Evropě, sestává z více než 40 historických budov. Nezapomeňte na staré město s klikatými uličkami a prastarými domy gotického a renesančního původu s mnoha galeriemi, krámky a hospůdkami. Zajímavý je letohrádek, jízdárna a letní divadlo s otáčecím hledištěm, Budějovická brána a renesanční pivovar.

Tipy na výlet po okolí

V blízkosti Českého Krumlova můžete navštívit Klášter Zlatá Koruna, který byl v roce 1263 založen králem Přemyslem Otakarem II. nebo klášter ve Vyšším Brodě, jenž patří mezi největší a umělecky nejcennější klášterní areály v Čechách. Dalším zajímavým místem je město Rožmberk nad Vltavou s romanticko gotickým hradem postaveným slavným rodem Rožmberků, kostel P. Marie a dochovaný židovský hřbitov. Příroda okolí Českého Krumlova vybízí k různým sportovním aktivitám jako rafting, jízda na koni, rybolov, cyklistika.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete