Statistika našeho portálu

  • 99 578 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Pegas - Vlachovice

Vlachovice

Hotel a penzion Pegas se nachází na Českomoravské vysočině mezi Třemi Studněmi a Vlachovicemi. Je obklopen čistou přírodou Žďárských vrchů v nadmořské výšce 735 m. Hostům je k dispozici 43 lůžek v 17 pokojích a 42 lůžek v 7 bungalovech. Pokoje jsou nové a mají vlastní sociální zařízení nová okna, nábytek a podlahy. Pokoje jsou kromě základního hotelového inventáře vybaveny telefonem a televizí. B…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vlachovice - Tři Sudně, Vlachovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Vlachovice

Fotogalerie k článku

Hotel a penzion Pegas se nachází na Českomoravské vysočině mezi Třemi Studněmi a Vlachovicemi. Je obklopen čistou přírodou Žďárských vrchů v nadmořské výšce 735 m. Hostům je k dispozici 43 lůžek v 17 pokojích a 42 lůžek v 7 bungalovech. Pokoje jsou nové a mají vlastní sociální zařízení nová okna, nábytek a podlahy. Pokoje jsou kromě základního hotelového inventáře vybaveny telefonem a televizí. Bungalovy jsou vybaveny sociálním zařízením, obývacím pokojem, venkovní terasou vybavenou zahradním nábytkem a koutem s lednicí a rychlovarnou konvicí.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace má v nabídce snídaně formou švédského stolu a večeře.

Popis okolí

Celý areál leží v lesích, stranou od veškerého hluku a nabízí mnoho možností pro sport a aktivní odpočinek. Přímo v areálu je tenisový kurt a volejbalové hřiště. Je to také ideální výchozí místo pro pěší výlety, projíždky na kole a v zime pro běžecké lyžování.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete