Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Penzion Peklo - Jeseník

Myslbekova 183, Jeseník

V penzionu jsou 2 útulné pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a 1 třílůžkový pokoj s přistýlkou. Celková kapacita je 7 lůžek. WC, sprcha a TV/SAT na každém pokoji. Úschovna lyží a kol. Domácí zvířata lze mít s sebou za poplatek. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Penzion je dostupný v letním i zimním období (v zimě vezměte s sebou raději sněhové ře…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Myslbekova 183, Jeseník
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník

Fotogalerie k článku

V penzionu jsou 2 útulné pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a 1 třílůžkový pokoj s přistýlkou. Celková kapacita je 7 lůžek. WC, sprcha a TV/SAT na každém pokoji. Úschovna lyží a kol. Domácí zvířata lze mít s sebou za poplatek. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Penzion je dostupný v letním i zimním období (v zimě vezměte s sebou raději sněhové řetězy).

Možnosti stravování

Stravování je možné přímo v objektu a to snídaně, obědy i večeře. Vlastní restaurace v penzionu s 35 místy. Otevírací doba Po: zavřeno, Út - Pá: 14-21 hod., So + Ne: 13-21 hod. Venkovní posezení tvoří krytá terasa, která je součástí restaurace.

Popis okolí

Penzion s vinárnou Peklo nabízí ubytování, stravování a odpočinek v nádherném prostředí v blízkosti Lázní Jeseník, kde ideálně kombinuje zázemí služeb blízkých lázní, turistické trasy a cyklotrasy probíhající přímo kolem objektu a klid a čistý vzduch díky poloze mimo civilizaci. Přijďte si odpočinout, zasportovat v létě i v zimě, nadýchat se horského vzduchu, posedět u kávy na terase a ochutnat místní domácí kuchyni a speciality.

Tipy na výlet po okolí

Turistické atraktivity - nejvyšší hora Moravy - Praděd, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, vodopády Bílá Opava, rozhledna Zlatý chlum, muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz Jeseník, zámek Jánský vrch - Javorník, ruční papírna - Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny - Zlaté Hory a další. - více Lázně Jeseník (2 km) - Priessnitzova hrobka, muzeum V. Priessnitze, lázeňská kolonáda. Městské koupaliště Jeseník, krytý bazén Česká Ves, Relaxcentrum Bělá, termální koupaliště Velké Losiny. Biliard club, squash a bowling centrum - Jeseník.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Pálení čarodějnic - Zlaté hory

30.04.2019 - 30.04.2019
Zlaté Hory, proluka na…

19. ročník Pálení čarodějnic ve Zlatých Horách

RYCHLEBSKÁ 7,20,30,40,50 - Jeseník

08.06.2019 - 08.06.2019
budova Střelnice - Míru…

Tradiční turistický pochod s historií od roku 1974, provázející návštěvníky tím nejkrásnějším, co Rychlebské hory…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete