Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion Pod Jedlovou - Jiřetín pod Jedlovou

Osada Jedlová 13, Jiřetín pod Jedlovou

Penzion nabízí ubytování vhodné pro skupiny vyznávající aktivní formy odpočinku a sepjetí s přírodou. K dispozici je 55 lůžek s možností využití vlastního vaření přímo v penzionu, nebo všech druhů penzí v naší jídelně. Sociální zařízení jsou na chodbách a nejsou tedy vybavením pokojů. Pro větší kolektivy (např. školy, školky, podniková školení apod.) máme k dispozici dvě učebny. Jsme též schopni …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Osada Jedlová 13, Jiřetín pod Jedlovou
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Jiřetín pod Jedlovou

Fotogalerie k článku

Penzion nabízí ubytování vhodné pro skupiny vyznávající aktivní formy odpočinku a sepjetí s přírodou. K dispozici je 55 lůžek s možností využití vlastního vaření přímo v penzionu, nebo všech druhů penzí v naší jídelně. Sociální zařízení jsou na chodbách a nejsou tedy vybavením pokojů. Pro větší kolektivy (např. školy, školky, podniková školení apod.) máme k dispozici dvě učebny. Jsme též schopni zajistit i dopravu našimi smluvními autobusy.

Možnosti stravování

Útulné prostředí restaurace, která je vzdálená od penzionu pouze pár kroků a její přátelská obsluha Vám nabídne výběr teplých jídel po celý den a širokou nabídku nápojů. Můžete zde také pořádat různé oslavy či posezení s přáteli, zavírací dobu lze posunout dle Vašich potřeb. V restauraci je zajištěno stravování hostů formou snídaně, polopenze nebo plná penze.

Popis okolí

Rekreační areál Pod Jedlovou se nachází v malém, ale půvabném městečku Jiřetín pod jedlovou, ležící na severním svahu Lužických hor. Díky malebné okolní krajině, zajímavým památkám a širokým možnostem využití volného času je Jiřetín celoročně vyhledávaným rekreačním střediskem. Okolní lesy jsou protkány turistickými, běžeckými a cyklistickými trasami. V zimě možnost lyžování. V blízkém okolí ubytovny se zachovaly zříceniny hradů, z nichž nejznámější je Tolštejn. Pozoruhodné jsou také některé skalní útvary. Z četných vrcholů jsou nádherné daleké rozhledy, zvláště z Klíče, Luže, Hvozdu a Jedlové. Obec Chřibská se může pochlubit nejstarší dosud fungující sklárnou v Evropě.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Soutěsky v Hřensku

30.03.2019 - 04.11.2019
Hřensko

Poslední březnový víkend vstoupí soutěsky v Hřensku do své další sezony.

Velikonoce na státním zámku v Beneš…

13.04.2019 - 28.04.2019
Benešov nad Ploučnicí

O víkendech se mohou návštěvníci těšit na velikonočně vyzdobený zámek.

Čarodějnice - Zámek Děčín

27.04.2019 - 27.04.2019
Zámek Děčín

Čarodějnická maturita. 5:00-17:00 hodin jižní zahrady | Čarodějnice, strašidla a bubáci mají pro děti připraveno plno…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete