Statistika našeho portálu

  • 98 490 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Penzion Pod Mořským okem - Karlovice

Karlovice

Penzion se nachází v malebném údolí Jeseníků, v obci Karlovice. Penzion prošel v minulých letech rekonstrukcí a k dispozici jsou kompletně vybavené apartmány zařízené v horském stylu, každý s toaletou, sprchovým koutem a vlastní kuchyňkou. U penzionu je prostorná zahrada s altánkem a dále venkovní posezení s krbem. Vlastní parkoviště, lyžárna, úschovna kol a krbová místnost pro večerní posezení. …

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion se nachází v malebném údolí Jeseníků, v obci Karlovice. Penzion prošel v minulých letech rekonstrukcí a k dispozici jsou kompletně vybavené apartmány zařízené v horském stylu, každý s toaletou, sprchovým koutem a vlastní kuchyňkou. U penzionu je prostorná zahrada s altánkem a dále venkovní posezení s krbem. Vlastní parkoviště, lyžárna, úschovna kol a krbová místnost pro večerní posezení. Díky výhodné poloze penzionu v rámci obce, budete mít blízko do všech místních restaurací, hospůdek, obchůdků nebo na zastávku autobusu či vlaku. Penzion s rozlehlou zahradou je ideálním místem pro děti. Na čerstvém vzduchu si mohou hrát a navíc zde mají i svůj dětský koutek. Pískoviště, prolézačky a velmi oblíbená trampolína. Apartmány s kuchyňkou jsou vhodné pro dovolenou rodin s malými dětmi. Navíc děti do 3 let mají pobyt zdarma. Pokud máte více dětí mezi 3-12 let, má druhé dítě také pobyt zdarma. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Přímo u penzionu je prostorná zahrada s altánkem a venkovním krbem. Možnost si zahrát ping-pong, badminton, petanque. V zimě lyžaři ocení blízkost nejvýše položeného lyžařského areálu v ČR Ovčárny - Praděd. Tento areál je zárukou dostatku sněhu během Vaší dovolené. Dále je možno lyžovat ve Vrbně pod Pradědem, Karlov, Ludvíkov, Ramzová. Příjezd i v zimě je zajištěn až přímo k penzionu.

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření. Každý apartmán má vlastní plně vybavený kuchyňský kout. V blízkém okolí se nachází několik příjemných restaurací.

Popis okolí

Lyžaři ocení blízkost nejvýše položeného lyžařského areálu v ČR Ovčárny - Praděd. Tento areál je zárukou dostatku sněhu během Vaší dovolené. Dále je možno lyžovat ve Vrbně pod Pradědem, Karlov, Ludvíkov, Ramzová. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Přímo u penzionu je prostorná zahrada s altánkem a venkovním krbem. Možnost si zahrát ping-pong, badminton, petanque.

Tipy na výlet po okolí

V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Praděd – nejvyšší hora Jeseníků. Naučné stezky v Chráněné krajinné oblasti: Bílá Opava, Velká kotlina, Rejvíz, Pasák, Šerák. Rejvíz a jeho mechová jezírka.Lázně Karlova Studánka, Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník. Jeskyně Na Pomezí. Ruční papírna Velké Losiny. Zámek Loučná nad Desnou, zámek Bruntál, Hrad Sovinec. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Bruntálský farmářský a řemeslný trh…

13.10.2022 - 13.10.2022
Náměstí Míru

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Bruntále.

Bleší trhy Bruntál - Bruntál

16.10.2022 - 16.10.2022
Areál zimního stadionu

Zveme vás, prodejce, i vás, nakupující, na Bleší trhy. Prodávejte – nakupujte! Dejte starým či nepotřebným věcem…

Rýmařovský farmářský a řemeslný trh…

20.10.2022 - 20.10.2022
Náměstí Míru

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Rýmařově

Bruntálský farmářský a řemeslný trh…

27.10.2022 - 27.10.2022
Náměstí Míru

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Bruntále.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete