Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Pod ořechem - Skorošice

Skorošice

Zrekonstruované (rok 2008) ubytovací prostory se nacházejí v 1. patře dvougeneračního stavení (majitelé bydlí v přízemí domu). Rozlehlý apartmán má samostatný vchod se schodištěm a skládá se z jedné větší ložnice s manželskou dvojpostelí, dvou menších pokojíků s celkem 4 samostatnými lůžky, dále pak z prostorné společenské místnosti s rozkládací sedačkou, koupelny s vanou a WC, samostatného WC, k…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Skorošice 75, Skorošice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Skorošice

Fotogalerie k článku

Zrekonstruované (rok 2008) ubytovací prostory se nacházejí v 1. patře dvougeneračního stavení (majitelé bydlí v přízemí domu). Rozlehlý apartmán má samostatný vchod se schodištěm a skládá se z jedné větší ložnice s manželskou dvojpostelí, dvou menších pokojíků s celkem 4 samostatnými lůžky, dále pak z prostorné společenské místnosti s rozkládací sedačkou, koupelny s vanou a WC, samostatného WC, kuchyně s jídelním stolem a konečně chodby s pohovkou a balkónem pro zarputilé kuřáky, anebo naopak vyznavače čerstvého povětří při ranním kafíčku. Základní kapacitu penzionku "Pod ořechem" tedy tvoří dohromady 9 postelí. V případě větší skupiny, či početnější rodinky, lze tuto kapacitu po předešlé dohodě rozšířit o další přistýlku, případně dětskou postýlku.

Možnosti stravování

Vlastní vaření - plně vybavená kuchyň Venkovní ohniště - grilování Pohostinství - 100m Možnost snídaně - 70,- Kč, či pozvání k domácímu stolu

Popis okolí

Rodinný penzion "Pod ořechem" se nachází v severomoravské příhraniční vesničce Skorošice, ležící v bývalém okrese Jeseník, kraji Olomouckém. Už samotná poloha Skorošic, tuto vesnici předurčuje jako ideální vstupní bránu pro poznávání nepřelidněné okouzlující přírody, či kulturních, technických a historických památek Rychlebských hor, Žulovské pahorkatiny, Slezské nížiny a koneckonců i Jeseníků. Probíhají tudy jak turistické značky, tak i místní cyklotrasy. Upravené lyžařské sjezdovky jsou dostupné v časovém horizontu 30-ti minut autem (Ramzová, Petříkov, Lipová-lázně, Červenohorské sedlo, Branná, Zlaté hory).

Tipy na výlet po okolí

Penzion Pod ořechem Skorošice - apartmán – ubytování v soukromí pro 2 – 10 lidí. Levné ubytování v Rychlebských horách a Jeseníkách, poblíž Rychlebské stezky, Lesní bar, zatopené lomy, zámek Jánský vrch, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna na Borůvkové hoře, zřícenina hradu Rychleby, ski areál Ramzová. Vřelé přijetí, relaxace, turistika v Rychlebských horách, kde nepotkáte živáčka, adrenalinová jízda na cyklo trailech Rychlebské stezky, houbaření, koupání v zatopených lomech, prostě nezapomenutelná pohodová dovolená.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete