Statistika našeho portálu

  • 98 900 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Pod Veží - Kolín

Kolín

Rodinný, útulný penzion nabízí k dispozici 2 apartmány, 2 dvoulůžkové a 2 jednolůžkové pokoje. Nejluxusnější alternativou ubytování jsou dvoulůžkové apartmány s maximálním komfortem. Předsíň s minibarem v lednici, kuchyňskou linkou vybavenou základním nádobím, vařičem a šatníkovou stěnou. Ve dvoulůžkovém pokoji se nachází předsíň vybavena také kuchyňskou linkou s minibarem, vařičem, kávovarem a š…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Parléřova 40, Kolín
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kolín
Obec
Kolín

Fotogalerie k článku

Rodinný, útulný penzion nabízí k dispozici 2 apartmány, 2 dvoulůžkové a 2 jednolůžkové pokoje. Nejluxusnější alternativou ubytování jsou dvoulůžkové apartmány s maximálním komfortem. Předsíň s minibarem v lednici, kuchyňskou linkou vybavenou základním nádobím, vařičem a šatníkovou stěnou. Ve dvoulůžkovém pokoji se nachází předsíň vybavena také kuchyňskou linkou s minibarem, vařičem, kávovarem a šatníkovou skříní. V jednolůžkovém pokoji se komfort liší pouze v předsíňce. Zde není kuchyňská linka, ale jen malý vařič. Jinak je vybavení srovnatelné s většími pokoji.

Možnosti stravování

Samotná vinárna byla zbudována jako služba pro hosty pensionu. Hned po otevření bylo jasné, že bude poskytovat příjemné posezení i pro ostatní návštěvníky. Kouzlo vinárny je v oddělených místech k sezení. Zde si host dokáže udržet pocit soukromí i při plném obsazení podniku. Sortiment jídel a nápojů je jedinečný a neopakovatelný. Kulinářské lahůdky našeho šéfkuchaře musí nadchnout každého hosta a klasický výběr nápojů je držen v co nejširší nabídce.

Popis okolí

Ubytování ve středočeském kraji nabízí Penzion Pod věží, který se nachází v Kolíně. Kolín je starobylé královské město. Všude je cítit i nedaleká přítomnost Kutné Hory i to, že obě tato města k sobě mají velmi blízko. A to nejen historicky, ale i kulturně. Také lidé jsou zde provázáni nejrůznějšími vztahy. Vždyť obě centra jsou od sebe vzdálená 10 kilometrů.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete