Statistika našeho portálu

  • 95 728 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Penzion Pohoda - Skalná

Skalná

Penzion Pohoda je nově vybudovaný rodinný penzion nacházející se v městečku Skalná. Svým návštěvníkům nabízí restauraci s kapacitou 50 míst a za příznivého počasí je otevřena i venkovní terasa. Náš vyškolený personál rád obslouží jak hosty penzionu tak zákazníky ze širokého okolí. Samozřejmostí je také oplocené parkoviště přímo v areálu.Pokoje Penzion Pohoda může nabídnout ubytování v 5 vkusně za…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
50°10'12.76397411884, Skalná
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Skalná

Fotogalerie k článku

Penzion Pohoda je nově vybudovaný rodinný penzion nacházející se v městečku Skalná. Svým návštěvníkům nabízí restauraci s kapacitou 50 míst a za příznivého počasí je otevřena i venkovní terasa. Náš vyškolený personál rád obslouží jak hosty penzionu tak zákazníky ze širokého okolí. Samozřejmostí je také oplocené parkoviště přímo v areálu.

Pokoje

Penzion Pohoda může nabídnout ubytování v 5 vkusně zařízených pokojích. Dva pokoje jsou čtyřlůžkové a tři dvoulůžkové. Každý z pokojů disponuje moderním nábytkem včetně pohodlných postelí, vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým boxem, televizí se satelitním příjmem, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu.

Možnosti stravování

Penzion Pohoda disponuje vlastní restaurací, kde si přijde na své každý labužník. Naleznete u nás bohatou nabídku jídel a nápojů. Součástí penzionu je také sál s kapacitou 80 osob, který se výborně hodí pro pořádání svateb, rautů nebo třeba oslav narozenin.

Popis okolí

Pro cyklisty můžeme doporučit zdejší Krušnohorskou magistrálu křižující se s cyklostezkou vedoucí přímo do nedalekých Františkových Lázní. Dalšími zajímavými místy je například evropsky významná přírodní rezervace Soos, vodní přehrada Skalka nebo tropický skleník Motýlí dům.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

02.08.2021 - 06.08.2021
DDM Dráček

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Marián…

09.08.2021 - 13.08.2021
DDM Dráček

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete