Statistika našeho portálu

  • 94 435 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Penzion Rekreační domek - Jeseník

Jeseník

Nabízíme Vám ubytování ve dvou rekreačních domcích v okresním městě Jeseník v horské oblasti chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Celková kapacita většího rekreačního domu je 10 osob.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mlýnská 401, Jeseník
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník
Telefon
E-mail
m-ubytovani@jeseniky.com

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám ubytování ve dvou rekreačních domcích v okresním městě Jeseník v horské oblasti chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Celková kapacita většího rekreačního domu je 10 osob.

Možnosti stravování

V blízkosti se nachází výborná restaurace.

Tipy na výlet po okolí

- lyžařská střediska: Ramzová - nejdelší sjezdovka v Jeseníkách se sedačkovou lanovkou; Petříkov; Červenohorské sedlo (7 vleků upravovaných rolbou), Ostružná - možnost večerního lyžování při umělém osvětlení. Ve střediscích jsou lyžařské školy s dohledem instruktorů. Půjčovny lyžařského vybavení. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowbordingu.- v okolí běžecké tratě upravované stroji- značené turistické trasy (Praděd - 1491 m n.m., Šerák, Rejvíz-Mechové jezírko, Zlatý Chlum atd.)- cykloturistické výlety - tratě vedoucí po vrstevnici- houbaření, sběr borůvek- tenisové kurty v Jeseníku- na Ramzové letní bobová dráha pro děti- v okolí jsou krápníkové jeskyně Na Pomezí a Špičáku- vyhlídkové lety- zámky v Javorníku a Velkých Losinách, kde je i muzeum ručního papíru a termální koupaliště- krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník s možností zakoupení léčebných procedur, tenisové kurty, minigolf

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete