Statistika našeho portálu

  • 102 710 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Relax - Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion se nachází v klidové části rekreačního letoviska Vranov nad Dyjí, přímo v údolí řeky Dyje pod Vranovským zámkem.Pohodlně zařízená 2-5ti lůžková studia a vícepokojová apartmá nabízejí svým hostům příjemný odpočinek. Každé studio/apartmá má vlastní koupelnu se sprchou a WC, vybavenou kuchyňku, WiFi připojení k internetu a případně i TV se satelitním příjmem.U objektu je prostorná uz…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Přední Hamry/243, Vranov nad Dyjí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Vranov nad Dyjí

Fotogalerie k článku

Rodinný penzion se nachází v klidové části rekreačního letoviska Vranov nad Dyjí, přímo v údolí řeky Dyje pod Vranovským zámkem.Pohodlně zařízená 2-5ti lůžková studia a vícepokojová apartmá nabízejí svým hostům příjemný odpočinek. Každé studio/apartmá má vlastní koupelnu se sprchou a WC, vybavenou kuchyňku, WiFi připojení k internetu a případně i TV se satelitním příjmem.U objektu je prostorná uzavřená zahrada s možností parkování vozidel, dětským pískovištěm, ohništěm, posezením pod pergolou, zahradním grilem, pingpongovým stolem a dalším zahradním vybavením.Pro cykloturisty je k dispozici v penzionu půjčovna kol a několik uzamykatelných koláren.Penzion je vhodný pro rodinnou rekreaci, pobyty seniorů, skupinové akce, přenocování zájezdů i školní výlety. Poloha i vybavení penzionu umožňuje množství rekreačních aktivit koupání, vodní sporty, cykloturistika, turistika, rybaření, návštěvy historických objektů apod.

Možnosti stravování

Ubytovaní hosté si mohou vařit samostatně ve vybavených kuchyňkách, které jsou součástí každého studia/apartmá. V kuchyňkách je chladnička, elektrický dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, nádobí a případně i toustovač a kávovar.V okolí penzionu cca 5 minut chůze je i několik restaurací, ve kterých se hosté mohou stravovat dle vlastního výběru.

Popis okolí

Penzion Relax je situován v romantickém údolí řeky Dyje u přístupové cesty do NP Podyjí turistické trasy a cyklotrasa. Z penzionu je překrásný výhled na Vranovský zámek.Vranovská přehrada je vzdálena cca 1,5 km a v létě jezdí až na pláž Vranovské přehrady koupání, vodní sporty... turistický vláček.V okolí Vranova nad Dyjí je i množství místních vycházkových tras, které Vás zavedou na vyhlídky, historická místa i k přírodním zajímavostem.

Tipy na výlet po okolí

Vranov nad Dyjí a okolí skýtá mnoho míst, kam můžete v rámci svého pobytu zavítat nebo zde můžete provozovat své záliby.Turistika místní vycházkové trasy v okolí Vranova nad Dyjí, trasy v NP Podyjí - Hamerské vrásy, Hardeggská vyhlídka, vinice Šobes, Nový Hrádek..., cykloturistika kromě množství tras v NP Podyjí jsou to i trasy na rakouské straně NP Thayatal a trasy v okolí Vranovské přehrady, hrady, zámky, památky Vranov nad Dyjí, Bítov, Znojmo, Uherčice, Nový Hrádek, Hardegg, Cornštejn, Frejštejn, Jevišovice, Riegersburg, Kaja..., Vranovská přehrada koupání, vodní sporty, lodní doprava..., technické zajímavosti Muzeum TATRA Bítov, vodní mlýn ve Slupi, Vranovské hraniční opevnění, bunkr Zahrada - Šatov..., vinařství Loucký klášter Znojmo, Malovaný sklep Šatov..., rybaření mimopstruhový revír ÚN Vranov, pstruhový revír Dyje č.14, soukromé rybníky U Jejkala a další zajímavosti krokodýlí farma Velký Karlov, židovský hřbitov Šafov, termální lázně Laa an der Thaya.Doporučit můžeme i pravidelné akce, které se v našem regionu pořádají - Výlov sektu ze dna Vranovské přehrady, Vranovské kulturní léto, výstavy na Vranovském zámku, výlov rybníků U Jejkala, Znojemské vinobraní...Podrobnosti o výše uvedených místech a akcích naleznete na stránce http://www.vranovnaddyji.cz/rodinna-dovolena-s-detmi/zazitky.html

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Královský košt Znojmo 2024

26.10.2024 - 26.10.2024
Klášter Louka - Znojmo

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete