Statistika našeho portálu

  • 99 614 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Říše Třeboň - Domanín

Domanín

Penzion Třeboňsko Říše ubytování v nových a komfortně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby nedaleko centra Třeboně. WiFi připojení, vydatné snídaně, občerstvení pod pergolou, velká zahrada s pergolou, hlídané parkoviště u penzionu.Penzion nabízí rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu s WC a vybavenou kuchyňku. Denně pro Vás připravujeme čerstvé …

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion Třeboňsko Říše ubytování v nových a komfortně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby nedaleko centra Třeboně. WiFi připojení, vydatné snídaně, občerstvení pod pergolou, velká zahrada s pergolou, hlídané parkoviště u penzionu.

Penzion nabízí rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu s WC a vybavenou kuchyňku. Denně pro Vás připravujeme čerstvé snídaně.

Dále nabízíme:

  • úschovna kol pod střechou
  • WiFi připojení k internetu zdarma
  • parkování pro apartmány je v uzavřeném dvoře s kamerovým systémem
  • dětské hřiště pro nejmenší před penzionem
  • pergola s posezením a možností občerstvení

Připravili jsme pro Vás tématické pobyty, ze kterých si vybere opravdu každý. Jedině pro Vás jsme připravili tématicky laděné pobyty v našem penzionu.

 

Možnosti stravování

Patříme mezi penziony v Třeboni, které nabízejí snídaně. Denně pro Vás připravujeme čerstvé snídaně, které si můžete vychutnat na zahradě penzionu, pod pergolou nebo v trávě. V průběhu dne pak můžete využít naše občerstvení.

Některé apartmány mají vybavené kuchyňky, ve kterých si můžete vařit.

Popis okolí

Okolí penzionu je velmi klidné a ideální pro rekreaci. Penzion najdete necelé 4 km od rušného centra Třeboně, v malebné vesničce Domanín. Ta patří mezi typické Jihočeské vesničky, které mají malebnou náves s kapličkou a staročeskými usedlostmi.

Penzion Říši najdete v klidné části jihočeské vesničky Domanín, ležící 4 km od Třeboně.

Tipy na výlet po okolí

Přijeďte si na Třeboňsko užít víkend nebo dovolenou v penzionu s rodinnou atmosférou! Penzion Říše se nachází v obci Domanín, 4 km od známého lázeňského města Třeboň. Leží na ideálním místě pro poznávání krás Jižních Čech a Třeboňska, či nedalekých měst České Budějovice (22 km) nebo Jindřichův Hradec (26 km).

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Výlov rybníku - Jindřichův Hradec

30.03.2023 - 02.04.2023
Modletický Dolní rybník…

Zvu vás na tradiční výlov našeho Dolního rybníka v Modelticích ve dnech 30.3 až 2.4.2023 Volný je ještě Velký apartmán…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete