Statistika našeho portálu

  • 100 225 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Penzion Rozálie - Náchod

Náchod

Penzion Rozálie se nachází v I. a II. patře domu čp. 44 na Masarykově náměstí v centru Náchoda. v této nově zrekonstruované části objektu jsme pro Vás připravili příjemné ubytování s výhledem na náměstí, náchodský zámek a vyhlídku pod Dobrošovem. Náchodské náměstí bezprostředně navazuje na zámecký park, kterým je možné projít do okolních lesů a přírody.Penzion Rozálie je nekuřácký. Na balkonech, …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masarykovo náměstí 44, Náchod
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Náchod

Fotogalerie k článku

Penzion Rozálie se nachází v I. a II. patře domu čp. 44 na Masarykově náměstí v centru Náchoda. v této nově zrekonstruované části objektu jsme pro Vás připravili příjemné ubytování s výhledem na náměstí, náchodský zámek a vyhlídku pod Dobrošovem. Náchodské náměstí bezprostředně navazuje na zámecký park, kterým je možné projít do okolních lesů a přírody.

Penzion Rozálie je nekuřácký. Na balkonech, které jsou součástí pokojů, je kouření povoleno. Penzion Rozálie poskytuje ubytování na pár nocí či na celé měsíce, penzion není ani drahým hotelem ani levnou ubytovnou, ale moderní alternativou, jak bydlet v centru Náchoda v zařízeném apartmánu s dostatečným soukromým a službami na dosah ruky a to bez zbytečných starostí spojených s bytem. Parkoviště je přímo u penzionu, pro naše hosty bezplatné. V penzionu je možné se domluvit anglicky a německy. Penzion Rozálie nabízí ubytování ve velmi prostorných nadstandardních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, apartmány se dvěmi ložnicemi a s možností přistýlky. V nabídce je také standardní pokoj s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, TV se satelitnímy programy, domácím telefonem, varnou konvicí a ledničkou. Pro dlouhodobé pobyty je cena dohodou. V současné době je max. kapacita penzionu 16 lůžek.

Možnosti stravování

V apartmánech je vybavená kuchyňská linka, základní nádobí, lednička, mikrovlnná trouba, varná deska nebo dvojvařič. Standardní pokoje nemají ledničku.

Popis okolí

Penzion Rozálie se nachází v zrekonstruovaném I. a II. patře domu č. p. 44 na Masarykově náměstí v centru Náchoda, které je městskou památkovou zónou, kde se nachází celá řada historických staveb - renezanční zámek s francouskou zahradou, gotický kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí, stará bankovní radnice, budovapoštovního úřadu a další. V okolí města a v okolních městech je mnoho památek a míst které stojí za to vidět.

Tipy na výlet po okolí

Naše tipy na výlety: Náchod - Náchodský zámek 1 km, Dobrošov - Vojenská pevnost Dobrošov 6 km, Ratibořice - Babiččino údolí, zámek 13 km, Dvůr Králové nad Labem - ZOO se safari 30km, Jaroměř - vojenská pevnost Josefov 25 km, Hronov - rodný domek Aloise Jíráska 13 km, Teplicko - adršpašské skály - skalní město 30 km, Nové Město nad Metují - zamek 10 km, Kudowa Zdroj PL - léčebné lázně, aquapark10 km

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete