Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Rozkoš - Průhonice

Průhonice

Využijte kvalitních ubytovacích služeb našeho soukromého penzionu. K dispozici Vám nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, ale i apartmán až pro 7 osob!Rodinný penzion se nachází cca 10 minut jízdy autem z centra Prahy (sjezd z dálnice D1-Exit 2) a přesto v klidném prostředí v blízkosti známého Průhonického zámku.Atraktivní lokalita penzionu sama nabízí možnosti širokého obchodníh…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kunratická 744, Průhonice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-západ
Obec
Průhonice
Telefon
E-mail
info@pension-rozkos.cz

Fotogalerie k článku

Využijte kvalitních ubytovacích služeb našeho soukromého penzionu. K dispozici Vám nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, ale i apartmán až pro 7 osob!Rodinný penzion se nachází cca 10 minut jízdy autem z centra Prahy (sjezd z dálnice D1-Exit 2) a přesto v klidném prostředí v blízkosti známého Průhonického zámku.Atraktivní lokalita penzionu sama nabízí možnosti širokého obchodního, kulturního, turistického i sportovního vyžití.V celém areálu je v ceně pobytu internetové WiFi připojení a pro dětské návštěvníky možnost zapůjčení herní konzole XBOX 360.Penzion Vám poskytne své soukromí i na služebních cestách za Vašimi obchodními partnery. Rádi Vám poradíme, kde můžete dokončit svá započatá jednání, oslavit významnou událost nebo jen tak posedět s přáteli.Penzion Vám nabízí k dispozici následující možnosti ubytování:1 Jednolůžkový pokoj4 dvoulůžkové pokoje1 třílůžkový pokoj1 apartmán /až pro 7 osob/Své domácí mazlíčky /pejsky a kočičky/ si můžete vzít samozřejmě s sebou.Každý pokoj má vlastní sociální zázemí /WC, sprchový kout nebo vanu/ a klimatizaci.Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem, satelitem, rádiem, budíkem a chlazeným minibarem s velkým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů.Internetové připojení na pokoji.

Tipy na výlet po okolí

Novorenesanční zámek z konce 19. stol. s rozsáhlým parkem s řadou cizokrajných rostlin /asi 190 jehličnanů, 850 listnáčů, asi 7000 kusů šlechtěných rododendronů/.Stezky v parku měří celkem asi 40 km. Zámecký park je chráněný organizací UNESCO. Průhonický zámek je oblíbeným místem konání romantických svatebních obřadů pod širým nebem.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete