Statistika našeho portálu

  • 91 441 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Penzion SAMANTA - Nová Ves nad Nisou

Nová Ves nad Nisou

Ubytování: penzion má 5 stylově zařízených prostorných pokojů s obývací částí a ložnicí, 2 pokoje mají mezonetovou ložnici v patře, vlastní koupelnu, TV, některé mají lednici, pokoje jsou 2-6 lůžkové. Vybavení: sauna, vířivka, elektromasážní lůžko. Restaurace 38 míst s barem a menším tanečním parketem. Zahrada s bazénem, dětským hřištěm, ohniště s grilem. Venkovní posezení. Parkování zdarma v are…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Černá Studnice 61, Nová Ves nad Nisou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Nová Ves nad Nisou

Fotogalerie k článku

Ubytování: penzion má 5 stylově zařízených prostorných pokojů s obývací částí a ložnicí, 2 pokoje mají mezonetovou ložnici v patře, vlastní koupelnu, TV, některé mají lednici, pokoje jsou 2-6 lůžkové. Vybavení: sauna, vířivka, elektromasážní lůžko. Restaurace 38 míst s barem a menším tanečním parketem. Zahrada s bazénem, dětským hřištěm, ohniště s grilem. Venkovní posezení. Parkování zdarma v areálu penzionu. Vhodné pro aktivní i odpočinkovou rodinnou rekreaci, pořádání seminářů, kurzů, rodinných oslav a svateb.

Možnosti stravování

Stravování: snídaně, večeře, příp. obědy. Restaurace 38 míst s barem a menším tanečním parketem. V areálu je koliba Samanta s rychlým občerstvením.

Popis okolí

Penzion leží v klidném prostředí u lesa, udržované zahradě, cyklotrasy a turistické trasy, kolem penzionu sběr lesních plodů a houbaření. penzion Samanta leží u místní komunikace u lesa, kolem je krásná příroda, lesy a klid. Leží na trase mezi Jabloncem nad Nisou 7 km, Tanvaldem 8 km a Železným Brodem 13 km, autem dojedete až k penzionu, autobusem do Pěnčína-Dolní Černá Studnice, nebo vlakem do Tanvaldu nebo Železného Brodu, odkud Vás příp. přivezeme autem k penzionu.

Tipy na výlet po okolí

Koupání - plavecký krytý bazén v Jablonci n. Nisou, krásné koupání v Jablonecké přehradě, bowling v Jablonci n. Nis., koňská farma s projížďkami na koni 2 km, vláčkem z kozí farmy Pěnčín na rozhlednu Černá Studnice 869 m n.m, Bozkovské jeskyně, Botanická zahrada a ZOO v Liberci, lanová dráha na Ještěd 1012 m n.m a zábavní centrum Babylon s vodním světem a lunaparkem pro děti. V zimě sjezdové lyžování délka 600 m v Nové Vsi 1 km, sjezdovka Filip, servis a půjčovna lyží, občerstvení délka 600 m 1,5 km, Smržovka 3 km, Špičák 4sed.lanovka 6 km aj., běžkařské tratě.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vánoční trhy na Bělišti - Železný B…

04.12.2019 - 08.12.2019
Běliště

Nenechte si ujít Tradiční vánoční trhy. Možnost nákupu vánočních dárků a naladění se na adventní čas. Trhy budou…

Vánoční dílničky na Černé Studnici …

14.12.2019 - 14.12.2019
Rozhledna Černá studnice

Dorazte načerpat sváteční atmosféru dne 14.12. na rozhlednu Černé Studnice a prožijte vánoční odpoledne s Vašimi dětmi.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete