Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Slezský Dům - Jeseník

Jeseník

Kapacita penzionu je 30 dvoulůžkových pokojů s možností 4 přistýlek. Stylově vybavené pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, minibarem - ledničkou, telefonem a TV přípojkou. Pro rodinu s malým dítětem rádi přistavíme dětskou postýlku. Všechny pokoje se denně uklízí, možný je také pokojový servis. Pro rodinu s malým dítětem rádi přistavíme dětskou postýlku. Parkování zajištěno na uzavřeném park…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lipovská 630, Jeseník
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník

Fotogalerie k článku

Kapacita penzionu je 30 dvoulůžkových pokojů s možností 4 přistýlek. Stylově vybavené pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, minibarem - ledničkou, telefonem a TV přípojkou. Pro rodinu s malým dítětem rádi přistavíme dětskou postýlku. Všechny pokoje se denně uklízí, možný je také pokojový servis. Pro rodinu s malým dítětem rádi přistavíme dětskou postýlku. Parkování zajištěno na uzavřeném parkovištu u objektu. Dále možnost ubytování v dependanci Slezský dvůr (800 m od penzionu) - čtyři prostorné, v případě potřeby až 4 - lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Po únavném dni Vám nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Přímo v penzionu můžete využít krytý bazén s protiproudem, saunu a dopřát si rekondiční masáž. Návštěva bazénu a sauny je pro hosty penzionu 1x zdarma. Půjčovna kol.

Možnosti stravování

Hosté se mohou stravovat v klimatizované, rustikálně zařízené restauraci, s kapacitou 70 míst.Šéfkuchař vaří polopenzi s typicky českou kuchyní, na přání větších skupin je možná také plná penze.Snídaně nabízíme kontinentální formou, večeře výběrem ze 4 menu. Mezi naše speciality patří výtečná grilovaná kolena, jedinečná svíčková a skvělý pstruh na másle.

Popis okolí

V okolí množství turistických stezek a cyklotras. Na přání zorganizujeme výlety do okolí, doporučíme trasu, zajistíme průvodce.

Tipy na výlet po okolí

Turistické atraktivity - nejvyšší hora Moravy - Praděd, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, vodopády Bílá Opava, rozhledna Zlatý chlum, muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz Jeseník, zámek Jánský vrch - Javorník, ruční papírna - Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny - Zlaté Hory a další. - více Lázně Jeseník (2 km) - Priessnitzova hrobka, muzeum V. Priessnitze, lázeňská kolonáda. Městské koupaliště Jeseník, krytý bazén Česká Ves, Relaxcentrum Bělá, termální koupaliště Velké Losiny. Biliard club, squash a bowling centrum - Jeseník.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete