Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Sport - Písek

Písek

Penzion SPORT nabízí pobyt v krásném prostředí na levém břehu řeky Otavy. Spolu s městskou přírodní plovárnou tvoří jedinečný komplex na samém západním okraji jihočeského Písku. Pobyt v penzionu uspokojí i náročné hosty. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V každém pokoji je sprchový kout nebo vana, WC, TV, telefon, připojení k internetu. Pokoje - 1 x jednolůžkový pokoj a 12 x dvoulůžkový poko…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zátavské nábřeží 22, Písek
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Písek
Obec
Písek

Fotogalerie k článku

Penzion SPORT nabízí pobyt v krásném prostředí na levém břehu řeky Otavy. Spolu s městskou přírodní plovárnou tvoří jedinečný komplex na samém západním okraji jihočeského Písku. Pobyt v penzionu uspokojí i náročné hosty. Celková kapacita penzionu je 41 lůžek. V každém pokoji je sprchový kout nebo vana, WC, TV, telefon, připojení k internetu. Pokoje - 1 x jednolůžkový pokoj a 12 x dvoulůžkový pokoj (s možností jedné až dvou přistýlek).

Možnosti stravování

Restaurace penzionu nabízí celodenní stravování teplé i studené kuchyně. K dispozici je rychlé občerstvení v sezónním bufetu, letní terasa a společenský sál s krbem pro 60 - 80 osob vybavený projekční technikou. Po dohodě s personálem lze zajistit rezervace v řadě kulturních a sportovních zařízení, výlety i programové balíčky.

Popis okolí

Okolí penzionu Sport i samotného města Písek umožňuje návštěvníkům všestranné vyžití spojené s turistikou, cykloturistikou, koupáním, rybařením, houbařením apod. Samotný Písek, bývalé královské město s bohatou kulturní tradicí, historickými památkami a širokým sportovním zázemím, patří mezi stále více vyhledávaná centra.

Tipy na výlet po okolí

V královském městě Písek se nachází mnoho pamětihodností (kamenný most, kostel, klášter, Putimská brána, Palackého sady, radnice, Stará elektrárna, Prácheňské muzeum, budovy s domovními znameními..). V okolí města Písku je krásná krajina vhodná pro pěší a cykloturistiku. Možnost celodenních výletů na zámky Orlík, Hluboká, Český Krumlov, hrad Zvíkov, zříceninu Rabí, výlety parníkem ze Zvíkovského Podhradí na zámek Orlík a zpět. Možnost rybaření i houbaření.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete