Statistika našeho portálu

  • 102 670 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Staré Sedlo - Staré Sedlo

Staré Sedlo

Rodinný Penzion Staré Sedlo se nachází v překrásné krajině Českého lesa s výbornými podmínkami pro venkovskou turistiku.Nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, které jsou zařízeny ve venkovském stylu. V každém pokoji je k dispozici vlastní koupelna se sprchových koutem a WC. V celém objektu je vysokorychlostní Wi-Fi připojení zdarma. Dále pro vás připravujeme vyjížďky na koních, které …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Staré Sedlo 73, Staré Sedlo
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Tachov
Obec
Staré Sedlo

Fotogalerie k článku

Rodinný Penzion Staré Sedlo se nachází v překrásné krajině Českého lesa s výbornými podmínkami pro venkovskou turistiku.Nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, které jsou zařízeny ve venkovském stylu. V každém pokoji je k dispozici vlastní koupelna se sprchových koutem a WC. V celém objektu je vysokorychlostní Wi-Fi připojení zdarma. Dále pro vás připravujeme vyjížďky na koních, které jsou určeny dětem, začátečníkům i zkušeným jezdcům.

Možnosti stravování

V penzionu je k dispozici společná kuchyňka se základním vybavením, rychlovarnou konvicí, ledničkou a elektrickým vařičem pro přípravu jednoduchých jídel.

Popis okolí

Český les je doslova protkán mnoha přírodními, kulturními zajímavostmi a památkami. Staré Sedlo má poměrně unikátní polohu, je totiž křižovatkou několika cyklostezek, které vás zavedou za krásami nejen Českého lesa, ale i klidného přírodního parku Sedmihoří.

Tipy na výlet po okolí

Z Penzionu Staré Sedlo můžete vyjet za aktivním odpočinkem. V nedalekém okolí Starého Sedla najdete lyžařská centra, golfové resorty, plavecké a wellness areály či aquapark.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete