Statistika našeho portálu

  • 95 696 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Penzion Starý pivovar - Česká Bříza

Česká Bříza

Ubytování je možné ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. K dispozici je kuchyňský kout a společenská místnost, která zároveň slouží k pořádání menších konferencí a oslav. Pokoje č.1,2 v 1.patře jsou vybaveny samostatnými WC a sprchovými kouty, pokoje č.3,4 v podkroví mají společné sociální zázemí. Parkování je zajištěno v uzavřeném areálu.V letních měsících je možné využít bazénu se solárním ohřevem…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Česká Bříza 57, Česká Bříza
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-sever
Obec
Česká Bříza

Fotogalerie k článku

Ubytování je možné ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. K dispozici je kuchyňský kout a společenská místnost, která zároveň slouží k pořádání menších konferencí a oslav. Pokoje č.1,2 v 1.patře jsou vybaveny samostatnými WC a sprchovými kouty, pokoje č.3,4 v podkroví mají společné sociální zázemí. Parkování je zajištěno v uzavřeném areálu.

V letních měsících je možné využít bazénu se solárním ohřevem vody nebo koupání v nedalekém přírodním koupališti. Můžete si sebou k nám přivést i svého zvířecího miláčka.

Možnosti stravování

K dispozici plně vybavený kuchyňský kout, lednice, mikrovlnka, el. trouba.el. varná deska, konvice,... Venkovní možnost grilování.

Popis okolí

V letních měsících je možné využít bazénu se solárním ohřevem vody nebo koupání v nedalekém cca 300m vzdáleném přírodním koupališti. Pro milovníky přírody jsou připravené turistické a cykloturistické stezky, houbaření, lze zajistit i vyjížďky na koni, nedaleko je i golfové hřiště.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Letní barokní festival 2021 - Plasy

30.07.2021 - 01.08.2021
Plasy

Národní technické muzeum v Centru stavitelského dědictví NTM Plasy pořádá v rámci Letního barokního festivalu 2021…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete