Statistika našeho portálu

  • 100 946 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Statek U Šťástků - Vodňany

Vodňany

Nabízíme k rekreaci a k ubytování stylovou chalupu na samotě v nedotčené přírodě předhůří Šumavy 5 km od Vodňan v romantickém prostředí uprostřed lesů nedaleko řeky Blanice. Výhodou polohy je zdravé venkovské prostředí v srdci lesního biokoridoru. Jsme schopni zabezpečit svátky, promoce, oslavy, setkání, párty všeho druhu, školení, semináře či soustředění. Dále vánoční a slivestrovské …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vodňanské Svobodné Hory 15, Vodňany
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Strakonice
Obec
Vodňany
Telefon
E-mail
ustastku@quick.cz

Fotogalerie k článku

Nabízíme k rekreaci a k ubytování stylovou chalupu na samotě v nedotčené přírodě předhůří Šumavy 5 km od Vodňan v romantickém prostředí uprostřed lesů nedaleko řeky Blanice. Výhodou polohy je zdravé venkovské prostředí v srdci lesního biokoridoru. Jsme schopni zabezpečit svátky, promoce, oslavy, setkání, párty všeho druhu, školení, semináře či soustředění. Dále vánoční a slivestrovské pobyty. Nově pořádáme rybí a vepřové hody. Děti nejsou omezeny prostorem a mohou se pohybovat bezpečně v 10 Ha areálu, kde je pro ně možno uspořádat množství her. Většinou se ale zabaví samy tak, že o nich při své dovolené ani nevíte. V areálu se nachází pro děti malé fotbalové hřiště, hřiště na volejbal či nohejbal, koš na basketbal, venkovní stolní tenis a kuželky, dále dětský domeček, houpačky, prolézačky, skluzavka, houpací lavice, žebřiny a pro nejmenší malý bazén a pískoviště. Děti si mohou zachytat ryby na našem rybníčku. Zajišťujeme také jízdu na koních a výcvik na ponících. Nově též kurzy potápění. Pro dospělé je připraven ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky.

Možnosti stravování

K dispozici je hospůdka ve stylu baru s opravdu velkým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů. V hospůdce je krb, který přijde vhod v zimních měsících. Je zde oddělená nekuřácká místnost. Hospůdka je také vhodná pro uzavřenou společnost, rauty, oslavy a podobně. Při točeném pivu si můžete zahrát stolní fotbálek, šipky, nebo i šachy.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete