Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Trnávka - Želiv

Želiv

K dispozice je 9 pokojů s vlastním příslušenstvím, a kapacitou do 30 míst, samostatná školící místnost, klubovna s barem a kulečníkem, letní terasa a úschovna kola, či jiných věcí našich hostů (bezplatně). Přímo v bezprostřední blízkosti objektu je možno parkovat a nedaleko je i půjčovna loděk, surfů, kol a šlapadel. Kromě rodinných rekreací je penzion Trnávka vhodný také pro konání firemních ško…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Želiv 64, Želiv
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Želiv

Fotogalerie k článku

K dispozice je 9 pokojů s vlastním příslušenstvím, a kapacitou do 30 míst, samostatná školící místnost, klubovna s barem a kulečníkem, letní terasa a úschovna kola, či jiných věcí našich hostů (bezplatně). Přímo v bezprostřední blízkosti objektu je možno parkovat a nedaleko je i půjčovna loděk, surfů, kol a šlapadel. Kromě rodinných rekreací je penzion Trnávka vhodný také pro konání firemních školení, seminářů, večírků, škol v přírodě a pobytů seniorů. Pro firemní večírky můžeme zajistit veškeré zázemí včetně hudby (disko, taneční, country), občerstvení aj. Dále se nabízí výborné možnosti pro rybolov, pečení selat, ryb, kuřat apod.

Možnosti stravování

Kapacita restaurace 35 míst, bar 20 míst, možnost pečení selat, konání seminářů, školení, škol v přírodě, oslav, .... privátní pláž, letní terasa

Popis okolí

Penzion Trnávka stojí přímo na břehu přehradní nádrže Trnávka, nedaleko obce Želiv, známé především premonstrátským klášterem a krásným kostelem, který je zařazen na seznamu Unesco.

Tipy na výlet po okolí

V zimě se nabízí možnost bruslení po 6 km dlouhé vodní nádrži a běžkování v překrásné přírodě. Nedaleko penzionu je i 100 metrový umělý kanál s divokou vodou. K Vysočině patří také poutní vrch Křemešník se svým nádherným kostelem, rozhlednou a lyžařskou sjezdovkou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete